מה לומדים בקורס מחסנאות?

מאת: מערכת פק"ש | 29/7/2014
הנה לכם מקצוע אליו יכולים להגיע עם רקע צבאי אפסנאים שהשתחררו מצה"ל…. אבל החדשות הלא פחות טובות לכולם הן שתוכלו ללמוד את הקורס לניהול מחסן ממוחשב על חשבון הפיקדון הצבאי.
  • שיתוף:

קורס מחסנאות או קורס ניהול מחסן ממוחשב מאפשר לבעלי התעודה להשתלב בעבודות השונות של מחסנאות. כיום, אין חברות גדולות במשק שהן לא בעלות מחסנים גדולים לתפקוד נכון ויעיל של המפעל.

קורסי ניהול מחסן - תוכנית לימודים


תכני הלימוד שונים בהיקפם מקורס לקורס. ישנם קורסים של 260 שעות וקרוסים של 120. בתוכנית הלימודים נוגעים בכמה נושאים, כמו: יסודות לוגיסטיקה, עבודה עם מערכות ממחשבות, ניהול מחסנים ומלאי, נהלי בטיחות שונים, הכרה עם הכלים השונים במחסן ובמירב הקורסים עבודה עם מערכת המידע פריוריטי. הקורסים השונים מכירים ללומד את העבודה במחסן ומכשירים אותו כמחסנאי או כמנהל מחסן בעל ידע רחב.

איפה לומדים מחסנאות?


את הלימודים השונים אפשר לעשות במכללות השונות בהארץ. יש לא מעט מכללות שמעניקות תעודה בסוף הקורס באישור משרד התמ"ת. היקף הקורסים משתנה בהתאם לצורך של בעל המקצוע. יש קורסי השלמה למחסנאים שהיקף הלימודים קצר יותר כי  הם בעלי בסיס רחב. אך, ישנם קורסים של 260 שעות לאנשים בלי ניסיון במחסנאות

עבודה במחסנאות לבורי קורס


הקורסים השונים מעניקים תעודת גמר, מה שמהווה אסמכתא למקצועיות שלכם בתחום. ישנם מעסיקים שפונים למכללות שבהם אתם לומדים, במטרה לחפש עובדים למחסנים שלהם. אתם יכולים לעבוד במהלך הקורס, ולא חייבים לחכות עד לסוף הקורס.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

מעוניינים ללמוד מחסנאות?

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
עבודה באבטחה באילת עם מגוריםT&M 2022לבטח דרכך