מקצוע טכנאות הסלולר

מאת: מערכת פק"ש | 17/8/2014
תרימו את הראש רגע ממסך הסלולר שלכם, אחרת אתם תפספסו הזדמנות להרוויח יותר מכמה נקודות בקנדי קראש או כל להיט תורן אחר!
  • שיתוף:

קורס לטכנאות סלולר, זוהי לא סתם דרך לרכוש תעודה מקצועית - זוהי הזדמנות להראות שמהשילוב של האצבעות שלכם ושל טלפון חכם ניתן להפיק הרבה יותר מקישקושי סרק ב"וואטסאפ", בעבודה עם אחריות רבה, ועם ראש שקט במהלך ביצועה! אתם נמצאים כרגע רק במרחק של קליק אחד עם האצבע המורה על היכולת לעבור קורס משמעותי ביותר, אז מה אתם מתלבטים?!

לימודי טכנאות סלולר


במקצוע טכנאות הסלולר, אשר נחשב לקורס מקצועי, ניתן ללמוד את יסודות האלקטרוניקה, מבוא לחשמל, הכרת רכיבי המכשיר הבסיסיים ושימושם, סוגי שידור כמו GSM ו-CDMA והדרך לטפל בבעיות הקשורות אליהן, ובמסגרת נרחבת יותר של היבט הסמארטפונים והאייפונים ניתן ללמוד על תקלות, תיקונם בחומרה ובתוכנה על ידי פירוק והרכבה וכיוצא בזה. ישנן מקומות בהן ניתן ללמוד גם על ניהול מעבדה, בהקשר ניהול מלאי ותמחור תקלות.

מה לומדים בקורס תיקון סמארטפונים?


ישנם קורסים בנישת תחזוק הסלולאריים, אשר מתמקדת באייפונים וסמארטפונים. השוני אשר יכול להתבטא בקורס תיקון אייפונים וסמארטפונים, הוא שניתן ללמוד על מערכות ההפעלה iOS והאנדרואיד יותר לעומק, תוך התמקדות על טיפול תקלות בפועל, כולל הטיפול באייפדים וטאבלטים אחרים. חלק מהנושאים יכולים להקנות גם ידע בפריצה למכשירים החכמים הללו, כחלק מהכשרה מקצועית, העוזרת לפתור תקלות שונות לבעלי אותם מכשירים.

קורס טכנאי סלולר במכללת מלט"ש ומבצכללות טכנולוגיות שונות בכל רחבי הארץ

עבודה כטכנאי סלולר


מקצוע טכנאות הסלולר יכול להקנות לכם עבודה במעבדות לתיקון מכשירים חכמים, אשר מתעסקים עם אייפונים, סמארטפונים, ולא אחת עם כל מכשיר סלולרי או טאבלט הקיים בשוק! חיילים משוחררים המוסמכים לתקן מכשיר סלולארי, יוכלו להשתלב בעבודה ברשתות הסלולר השונות, ואולי לצבור ניסיון בחברה גדולה ולהתפתח לתפקידי טכנאות בכירים יותר, כמו ניהול מעבדה או כל ניהול מסוג אחר. קורס טכנאות הסלולר יכול להימשך כמספר חודשים במתכונת ערב, כמאתיים עד מאתיים חמישים שעות במצטבר. ונכון לימים אלו דרושים בתחום רק יותר ויותר אנשים כדי לעמוד בלחץ בו עומדות מעבדות הסלולר.

טכנאי סלולר דרגים


מקצוע טכנאות הסלולר בתור התחלה נלמד כקורס מעשי המקנה תעודה מקצועית לחסרי ניסיון וידע בתחום, בדרגותיו הן א´ וב´. קורסים מתקדמים יותר של דרגי ג´ וד´ (הסמכות גבוהות יותר בתחום טכנאי הסלולר) יכולים לעזור הן במשכורת והן ברמת ההכשרה, כאשר לומדים דברים יותר לעומק ועושים שימוש במכשירים מתוחכמים יותר! השלב הבא משם בצבירת הידע והרצון ללמוד דברים מורכבים עוד יותר בתחום הטכני (לאו דווקא בתחום הסלולר) הוא תואר ראשון בהנדסת החשמל והאלקטרוניקה - אז השכר יכול לקפוץ בהרבה!מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

מחפש קורסים לטכנאי סמארטפון?

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםלמטיילמידרגאבטחה באלביט