מה נותן BA כללי?

מאת: מערכת פק"ש | 23/10/2014
כשאנחנו בוחנים כדאיות של משהו בחיים, ועל אחת כמה וכמה שמדובר בשנות השקעה ואנרגיה אינספור בלימודים, אנחנו מחפשים את השורה התחתונה של המשוואה, והיא מזה נותן לי? או מה אני מרוויח מזה?
  • שיתוף:

יש אינספור צעירים שבוחנים את דרכם בסיום שירותם הצבאי, חלקם יודעים מה הם רוצים ללמוד וחלקם נדרשים לעוד זמן בכדי להבשיל. אחד מהפתרונות עבור אלה שרוצים לגעת בכמה מקצועות שמעניינים אותם יכול להיות לימודי תואר BA כללי.

תואר ראשון כללי - לומדים קצת מכל דבר ללא התמקדות או התמחות
תואר ראשון כללי - לומדים קצת מכל דבר ללא התמקדות או התמחות

מה זה תואר B.A כללי

לא צריך להיות גאון בכדי להבין שתואר כללי הוא לא תואר פרקטי כל כך. אבל לתואר כללי יש הרבה יתרונות לאלה שלומדים אותו. רוב הסטודנטים שלומדים את התואר הכללי הם צעירים בשנות ה20 לחייהם שלא כל כך סגורים על מה הם רוצים ללמוד או במה הם רוצים לעסוק. תואר כללי מורכב מכמה קורסים, חלקם ליבה וחלקם בחירה. התואר מאפשר לסטודנט ללמוד מה שהוא אוהב ומעניק לו אפשרות לרכוש ידע בכמה תחומים שמעניינים אותו.בנוסף, התואר מאפשר להתקדם ללימודי תואר שני בתחומים רבים ומעניק להם נקודות זכות לתארים שיותר קשה להתקבל אליהם.

מה לומדים בתואר ראשון B.A


אמנם להרבה משתמע מתואר BA שהוא תואר יחסית קל לעומת תארים יותר פרקטיים אבל לא בהכרח כך הדבר. תחילה, הקורסים בתואר מאוד מגוונים ולחלקם יהיה קשר מאוד מקרי בין קורס לקורס מה ששונה מתארים פרקטים. שנית, הלימודים כוללים בעיקר הרבה חומר עיוני ומעט מאוד פרקטי. מבחינת הקורסים שאפשר ללמוד בתואר ראשון ba כללי, השמיים הם באמת הגבול. יש אינספור קורסים שאפשר ללמוד, בעיקר ממדעי הרוח ומדעי ומדעי החברה. בין הקורסים אפשר למנות, את הקורסים הבאים: לימודי מזרח התיכון, כלכלה, ספרות, פילוסופיה ועוד.

מה עושים עם תואר ראשון כללי


אחת מהשאלות שצצות אינספור פעמים לפני התואר ובמהלך התואר היא, מה נותן BA כללי? במדינה בה אנחנו חיים, לטוב ולרע, הרבה מאוד משרות דורשות לימודי תואר ובמיוחד במשרות ניהול. תואר הראשון כללי נותן למתמודדים על המשרה יתרון יחסי על פני שאר המועמדים. במהלך התואר הסטודנט צובר הרבה מאוד ידע מתחומים רבים, מה שמאפשר לו לבחון דברים בראייה רחבה יותר מאשר אנשים שהתמקדו בחוג שהוא יחסית ממוקד. את החומר העיוני של התואר אפשר להביא לידי ביטוי במשרות ניהול, שיווק, מכירות ועוד.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

בואו לעשות BA כללי במיטב המוסדות

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםתנועת אחרייאיי-טים אילת