טיול מאורגן בשביל ישראל

מאת: מערכת פק"ש | 4/12/2014
"את חואן מארגנטינה הכרתי בטיול של אחרי הצבא", "נסעתי לפריז לבקר את מוניקה איתה טיילתי חודש בהרים", כבר בשיחה הראשונה עם אבי, תוך כדי ההליכה במדרון התלול ידעתי שזה הבן אדם שאיתו אפתח את עסק חלומותיי
  • שיתוף:

מי מאיתנו לא הכיר בטיול הגדול חברים טובים? מי מאיתנו לא חזר עם חוויות לכל החיים? - אז דעו לכם שלא צריך לטוס כל כך רחוק כדי להרגיש חופש, לראות נופים ולהכיר חברים חדשים מכל העולם - הכל נמצא ממש כאן לא רחוק מהבית.

טיול של אחרי צבא


הטיול של אחרי צבא הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד ממסלולו של החייל המשוחרר שרוצה לפצות את עצמו בחופש ארוך ומפנק על התקופה בה קיבל פקודות בתוך מסגרת קשה ללא אפשרויות בחירה. את הטיול הגדול בדר"כ מתכננים המשוחררים במקומות רחוקים פיזית מישראל ואפילו יותר רחוקים מבחינה תרבותית. לא לכולם מתאים הטיול הרחוק מהבית והמשפחה ולכן נשמח להכיר לכם את האלטרנטיבה הטובה ביותר לבעיה זו.

עמותת WALK ABOUT LOVE תדאג עבורכם לכל הלוגיסטיקה והארגון בשביל ישראל

טיול בישראל


כשיוצאים לטיול בחו"ל אנו מחפשים נופים מיוחדים ושונים ממה שהכרנו, אבל לא תמיד צריך לטוס כל כך רחוק כדי למצוא את המקומות האלה. מדינת ישראל אמנם קטנה מאוד אבל מציעה מגוון עצום של נופים, אתרים היסטוריים ושבילים מסודרים שיובילו אתכם למקומות שלא ידעתם על קיומם. בשונה מהטיול בחו"ל בו תפגשו כל יום חברים חדשים שעושים טיול גדול, כנראה שדווקא בטיול בישראל תפגשו פחות חדשים שנפגשו בטיול ולכן קמה בישראל התארגנות של חברה שרוצים לטייל בארץ ביחד ותתפלאו, לא כולם ישראלים.

טיול מאורגן בשביל ישראל


הפתרון האידיאלי לאלה שלא אוהבים לבחור את יעדי הטיול שלהם, לפתוח מפה או סתם לטייל לבד הוא טיול מאורגן. הפתרון המושלם לטיול גדול של אחרי צבא שהוא גם מאורגן הוא הצטרפות למסע של עמותת "WALK ABOUT LOVE" שעושה את שביל ישראל בצורה מאורגנת ומסודרת מזה כמה שנים ומצליחה להביא לארץ צעירים רבים מכל העולם שמצטרפים לצעירים הישראלים שעושים את שביל ישראל ויוצרים אווירה בינלאומית טובה ומיוחדת במינה.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
צוות 3צ´ילדרנס פלייסדרך ארץ