היתרון בלדעת שפות נוספות

מאת: מערכת פק"ש | 25/7/2016
כשהייתם בתיכון בטח שמעתם בלי הפסקה את ההורים מנדנדים לכם על כמה חשוב להשקיע בשיעורי אנגלית / ספרדית / צרפתית. האמת היא שההורים שלכם ידעו בדיוק על מה הם מדברים כשלחצו עליכם כל-כך להשקיע בלימודי שפה נוספת
  • שיתוף:

ידיעת שפה זרה מהווה יתרון בולט ומשמעותי ופותחת בפניכם דלתות רבות. מדובר בעניין שיבליט אתכם מעט השאר הן בתהליך חיפוש עבודה, הן במהלך הטיול בעולם והן בתחומים נוספים. גם אם אינכם דוברי שפה נוספת , תמיד תוכלו ללמוד אחת כזו ולהנות מכל היתרונות שבדבר.

עבודה לדוברי אנגלית שפת אם
ברי המזל שמדברים אנגלית ברמה של שפת אם בולטים בצורה משמעותית מעל אלו שלא, בעיקר בעת תהליך חיפוש העבודה כאשר נתקלים במודעות הפותחות ב "דרושים דוברי אנגלית". כמות המשרות שנפתחת עבור אותם אלו היא רבה ואיכותית הרבה יותר, מה שמאפשר להם להשתלב במשרות מעולות, אפילו אם אין ברשותם ניסיון תעסוקתי רב.

לטיול בחו"ל אחרי הצבא לא משנה איפה - תצטרכו לפחות אנגלית
לטיול בחו"ל אחרי הצבא לא משנה איפה - תצטרכו לפחות אנגלית

משרות לדוברי ערבית
ידיעת השפה הערבית בארץ ישראל מהווה יתרון בולט ומשמעותי. בנוסף לכך שתוכלו לשוחח ולנהל תקשורת עם חלק גדול מאוד מהאוכלוסיה, תוכלו גם להשתלב למשרות רבות המחפשות דוברי ערבית ברמה גבוהה. כמעט כל מוקד שירות לקוחות, משרד ממשלתי ובתי עסק רבים מחפשים אחר דוברי ערבית להשתלבות במגוון משרות ותפקידים.

לימודי שפות זרות
היתרונות שבידיעת שפות זרות הם כל-כך רבים ויכולים לקדם אתכם בצורה משמעותית הן בשוק העבודה והן בחייכם האישיים. זה יתבטא בכך שתוכלו לטייל בעולם בקלות רבה וכן להתקבל לעבודות רבות ונחשבות ביותר. אז מה עושים כשאינכם שולטים בשפה נוספת?  תוכלו לעבור קורסים ללימודי שפה זרה וכך לדאוג שלא תישארו מאחור.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

שפרו את רמת האנגלית שלכם

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםאיי-טים אילתעמוד אורנג´תנועת אחריי