חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » דרום אמריקה אחרי השחרור
שירות בתי סוהרכביש 6

דרום אמריקה אחרי השחרור

מאת: מערכת פק"ש | 19/7/2017
אם תשאלו צעירים אחרי הצבא לאן הם מתכוונים לטוס לטייל כנראה שתקבלו שתי תשובות עיקריות. חצי מהם יגידו שהם טסים לטייל במזרח, בעוד החצי השני יתכנן דווקא על דרום אמריקה

לאלו המשתייכים לחצי השני מצפה טיול עשיר וגדוש בחוויות, מעבר בין מדינות, נופים, אטרקציות, מאכלים מיוחדים ומה לא. דרום אמריקה זהו יעד עצום בגודלו שמציע למטיילים בו שפע של סגנונות טיול שיכולים להתאים כמעט לכולם.

טיול לדרום אמריקה לצעירים
לא ברור מתי התחיל הטרנד של ישראלים לטייל בדרום אמריקה אחרי השחרור מצה"ל אבל הוא נמצא איתנו כבר במשך מספר עשורים לא מועט. יש את אלו שבוחרים לטייל במשך תקופה ארוכה למדי ולחרוש את כל דרום אמריקה, ויש את אלו שבוחרים בטיול קצר יותר ומתמקדים במספר מדינות מצומצם. אפשרויות הטיול בחצי היבשת הדרומי הן כל-כך רבות ומגוונות.

טיול לדרום אמריקה מספיק חשוב כדי שיכתבו עליו שירים

טראקים בדרום אמריקה
אם אתם חובבי טראקים ומסלולי טיול אתגריים במיוחד הגעתם למקום הנכון. בדרום אמריקה ישנם אינספור מסלולי טראקים בניהם כאלה מסודרים יותר וכאלה מסודרים פחות. ניתן לתכנן את המסלול ואת הטראקים שתעשו עוד בארץ וכך להגיע מאורגנים, וניתן לבחור באופציה הספונטנית ולזרום עם התחושות והרצונות שלכם באותו הרגע.

ועוד קצת...

טיול חופים בדרום אמריקה
גם לאלו מבניכם שאינם חובבי טראקים, ויותר מתחברים לסגנון הטיול של בטן-גב, יש הרבה מה לחפש בדרום אמריקה. האיזור כולו משופע בחופים יפהפיים עם נופים מרהיבים, כאלה שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. תוכלו למצוא את החופים הללו בברזיל, אך לא רק, ולהנות מטיול מהנה באווירה לוהטת במיוחד.

מנפאוור רחובותעבודה בסלקוםפוקס ראשישלמה סיקסט