הכנה לפסיכומטרי ללא קורס

מאת: מערכת פק"ש | 7/9/2017
אם חשבתם שהצלחה בפסיכומטרי דורשת קורס, תוכל לגלות זה לא בהכרח כל כך נכון
  • שיתוף:

המון צעירים לומדים באופן עצמאי למבחן הפסיכומטרי באמצעות כלי עזר יעילים ביותר, ורציני ללמד אתכם כיצד לעשות זאת עם כמה שיטות ללמידה עצמית בבית שלכם.

למידה עצמית למבחן הפסיכומטרי
הדרך להתחיל ללמוד היא קודם כל והכי חשוב רמת המוטיבציה שלכם. זה ישמע מוזר, אבל המוטיבציה קשורה לקשב וריכוז וגם ליכולת למידה תחת לחץ. נסו לכתוב את המטרות שלכם בחיים, ואת התוצאה שהייתם רוצים להשיג במבחן, כדי להעלות לעצמכם את המוטיבציה. כשתרגישו שהגיע הזמן להתחיל ללמוד, אל תחששו לפתוח את הספרים ולהתחיל מאפס. בהתחלה זה יהיה קשה אך עם הזמן תתרגלו למידה עצמית שתפתח לכם יכולות שלא האמנתם שקיימות בכם.

ללמוד לפסיכומרי בחופש מוחלט וללא מסגרת
ללמוד לפסיכומרי בחופש מוחלט וללא מסגרת

רכישת ספרי לימוד פסיכומטרי
חלק חשוב בכל ההכנות למבחן הפסיכומטרי, הוא מן הסתם, ספרי ההכנה לפסיכומטרי. ספרי לימוד קיימים בחנויות ספרים, מוצעים למכירה ממכוני קורס ברחבי הארץ ואפילו נמסרים יום יום ע"י צעירים שזה עתה סיימו את המבחן וכבר אין להם שימוש בספרים. נסו לרכוש ספרים מסוגים שונים למבחן הפסיכומטרי גם מודרניים וגם משנים קודמות על מנת לפתוח לעצמכם גישות למידה שונות ומגוונות למבחן, וכמו שאומרים, תתחילו לחרוש את הספרים.

להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי בלי קורס
ההצלחה במבחן הפסיכומטרי לא טמונה ברמת הקורס שבחרתם ולא במרצה שקיבלתם, למעשה היא בכלל לא טמונה בקורס ברוב המקרים, אלא בכם. תהיו המורה הכי טוב של עצמכם, עם תרגול נכון ומוטיבציה גבוהה. על מנת להוציא ציון גבוה במבחן תצטרכו לפתח יכולת למידה עצמית, משהו שבהחלט אפשרי והמון צעירים משתמשים בו. הכל מתחיל מהבנת שלבי הבסיס של המבחן וממשיך עד החלקים המתמטיים והלשוניים הקשים ביותר, בנוסף לכך עם המון מבחני דמה וסימולציות שקיימות באינטרנט וספרים, תוכלו לתרגל את עצמכם בסיטואציית המבחן ולראות כיצד תוכלו לשפר כל פעם מחדש את מצב הזמן-אמת במבחן.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

אם תחליטו שקורס פסיכומטרי יתאים יותר

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
מועדפת במלון דן פנורמה תל-אביבצ´ילדרנס פלייסאורב אבטחההתאמה