חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » ביטוח נסיעות לחיילים משוחררים
שירות בתי סוהרכביש 6

ביטוח נסיעות לחיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 26/12/2017
עם כל ה FUN והאושר המתלווים לטיול בחו"ל, צריך לחשוב גם על המצבים הבלתי צפויים שעלולים להתרחש ולדאוג לפתרון עבורם. זו יכולה להיות שפעת קלה שמצריכה רופא ואלו יכולים להיות מקרים מורכבים יותר של לא עלינו חילוץ על ידי מסוק. לכל אלו נותן ביטוח הנסיעות מענה ובשום פנים ואופן אסור לצאת מהארץ בלעדיו.

אתם כבר לא יכולים לחכות לטיסה שלכם. אתם סופרים את הימים והדקות, מתכננים מסלולים ואטרקציות שתעשו, חולמים על הנופים שתראו, על המאכלים שתאכלו ועל האנשים שתפגשו. אנחנו יודעים כמה אתם מתרגשים ולגמרי מבינים אתכם, אחרי שירות צבאי כל-כך ארוך סוף סוף  הגיע גם הזמן שלכם לטוס לחו"ל. ומה עם ביטוח נסיעות? דאגתם לזה? אז למרות ההתרגשות הגדולה יש משהו שממש לא כדאי לשכוח. ביטוח נסיעות הוא הביטחון שלכם בחו"ל לכל צרה שלא תבוא.

ביטוח נסיעות לחו"ל ספורט אתגרי
ישנם סוגים רבים של ביטוחי חו"ל כאשר זה שנפוץ במיוחד על ידי צעירים משוחררים הוא ביטוח הכולל ספורט אתגרי. מדובר בביטוח מורחב הכולל כיסוי גם במקרים של פגיעות מספורט אתגרי שאהוב במיוחד על צעירים. גם אם נדמה לכם שאין סיכוי שתעשו משהו כזה במהלך הטיול שלכם, אנחנו ממליצים לא לוותר על זה. בטיול קורים דברים בלתי צפויים וגם צעירים שאמרו שמעולם לא יעשו בנג'י או צניחה חופשית, עשו זאת לבסוף. הטיול הוא ההזדמנות שלכם לבחון את הגבולות שלכם ולהתנסות בדברים שמעולם לא עשיתם ועם ביטוח הנסיעות המתאים תוכלו לעשות זאת בלב שקט.

ביטוח נסיעות דואג לכם מהרגע שרכשתם את הכרטיס ועד שנחתתם חזרה
ביטוח נסיעות דואג לכם מהרגע שרכשתם את הכרטיס ועד שנחתתם חזרה

הטבות לחיילים משוחררים ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
בתור חיילים משוחררים עומדות בפניכם אפשרויות רבות ואטרקטיביות במיוחד לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. סוכני הביטוח רואים בכם לקוחות פוטנציאלים משמעותיים ולכן יילחמו על מנת להביא אתכם אליהם. זה יתבטא בהטבות, מבצעים, הנחות ודילים שווים ביותר. מצד אחד נסו להשיג את המחירים הטובים ביותר לביטוח נסיעות ומהצד השני נסו להשיג את הביטוח המקיף ביותר שמכסה כמה שיותר הוצאות. בתקווה שלא תשמשו בו לדבר ושתחזרו בשלום לביתכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים דרך קופת חולים
כיום ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל במספר רב של מקומות וסוכנויות ואפילו בקופות החולים. במקרים רבים יהיה מדובר בדיל משתלם במיוחד וכדאי לבדוק את העלויות ומה בדיוק מכסה הביטוח של הקופה. קופות חולים רבות עושות מבצעים לחיילים משוחררים ומציעים להם חבילות משתלמות והטבות מיוחדות לביטוח נסיעות לחו"ל. כדי להיות בטוחים שהביטוח שמוצע לכם מתאים לכם בדקו מהו כולל: הוצאות אשפוז, חילוץ, הוצאות רפואיות שאינן אשפוז, כיסויים כתוצאה מפעילות ספורט אתגרי והוצאות נוספות.

עמוד אורנג´דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםדיפלומה עיצוב פניםהתאמה