חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » עבודה בחברות לליווי טיולים
שירות בתי סוהרכביש 6

עבודה בחברות לליווי טיולים

מאת: מערכת פק"ש | 10/1/2018
איך נשמעת לכם הסיטואציה הבאה? אתם מטיילים בכל הארץ, מבקרים במקומות שטרם הייתם בהם, פוגשים אנשים חדשים מהארץ ומהעולם, נהנים מהטבע ומרוויחים על זה כסף

כן כן, זו בהחלט סיטואציה אפשרית. קוראים לה עבודה בליווי טיולים ולא סתם היא זכתה לביקוש כה גדול בקרב חיילים משוחררים. מדובר בסביבת העבודה הטובה ביותר שתוכלו לבקש לעצמכם, במיוחד אחרי שירות צבאי ארוך ומפרך. הטיול אחרי הצבא יכול להתחיל ממש בקרוב! אז איזו הכשרה צריך ? כמה כסף מקבלים? למי זה מתאים? המשיכו לקרוא ותדעו הכל.

עבודה בליווי טיולים לחיילים משוחררים
במדינה כמו שלנו, שנתונה לא פעם לאיומים ביטחוניים כאלה ואחרים, לא יוצאים לטייל ללא אבטחה מתאימה. הכלל הזה גורף לגני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכונים, סיורים של קבוצות מחו"ל, של פנסיונרים ולמעשה של כולם. חיילים משוחררים שמחפשים עבודה מעניינת ומגוונת יכולים להצטרף לחברות שמספקות שירותי אבטחה לטיולים ולהעביר תקופה משמעותית ומהנה במיוחד. העבודה מתאימה לצעירים אחרי צבא שאוהבים לטייל ואוהבים לבלות עם אנשים.

ליווי טיולים עם נשק
אם אתם בוגרי שירות קרבי תדעו לכם שאתם מבוקשים במיוחד על ידי החברות לליווי טיולים. זה לא שתוכלו לשאת נשק באופן אוטומטי שכן מה שתקף בצבא אינו תקף באזרחות, אבל הניסיון שצברתם והכישורים שרכשתם בהחלט עומדים לזכותכם. כדי ללוות טיולים עם נשק תצטרכו לקבל אישור אזרחי לנשיאת נשק ולעבור את ההסמכה הדרושה, אך הדרך שלכם לקבלה לעבודה יכולה להיות קלה יותר משל אלו שאינם שירתו בתפקידים קרביים.

עבודה לחובשים משוחררים
חופ"ל, חוג"ד חובש מרפאה משוחרר? בכלל הרווחת! שהרי במקרה הזה ההכשרה הצבאית שלך בהחלט תופסת גם באזרחות. על פי הוראות משרד החינוך לטיולי מוסדות לימוד מתלווה גם חובש ובעלי הסמכה כזאת או הסמכת מע"ר (מגיש עזרה ראשונה) יוכלו לקבל בחלק מחברות אבטחת הטיולים יותר כסף עבור יום עבודה בהנחה שהם גם נושאים נשק וממלאים תפקיד של מאבטח חמוש.

כמה מרוויחים בליווי טיולים?
השכר במשרות של ליווי טיולים משתנה מחברה לחברה ובהתאם לאופי העבודה. לעתים תלוו טיולים הכוללים לינה ותהיו מתוגמלים בהתאם, מה שיעלה לכם את המשכורת בסוף החודש. לעתים יהיו ימים פנויים בהם לא תידרשו לעבודה, כך שבסופו של דבר המשכורת הסופית שלכם תיקבע בהתאם לשעות שתעבדו. השכר השעתי נע ברוב המקרים סביב שכר המינימום אך יהיו חברות שישלמו גם יותר. זכרו שבנוסף לכסף שתחסכו, תיהנו מסביבת עבודה כיפית במיוחד, אוויר נעים, נופים משגעים והרבה פאן! מי אמר שאי אפשר להקדים את הטיול אחרי צבא?

חברות אבטחת טיולים מובילות מחכות לך פה...
יש לנו יופי של משרות שבטח יעניינו אותך. בחר את העבודות המתאימות לך מלא פרטים ותתחיל לעבוד.

את הכסף לטיול הגדול עושים בנירטל!
דרושים מאבטחים וחובשים לליווי טיולי בתי ספר, תנועות נוער משלחות ועוד
ליחידת האבטחה העירונית של מוסדות חינוך רעננה/הוד-השרון דרושים/ות מאבטחים/ות
חיילים /ות משוחררים, לוחמים/ות לליווי טיולי בתי ספר ומשלחות מחו"ל
חובש ו/או מאבטח בוא לטייל, להכיר ולהרוויח!
כנס גיוס מיוחד של משטרת ישראל - מגוון תפקידים בתנאים משופרים
דרושים/ות מאבטחי/ות טיולים וחובשים/ות לליווי טיולי בתי ספר, קבוצות ותגליות
דרושים יוצאי יחידות לוחמות לאבטחת טיולים - הכשרה בשכר!!!!
דרושים/ות חובשים/ות ומאבטחים/ות לטיולים בארץ ובחו"ל מכל הסוגים
הצטרפו אלינו לעבודה מבצעית וממלכתית באווירה צעירה ודינאמית
דרושים/ות למערך אבטחה ייחודי במינו בדרום - שכר עד 41 ₪ !!!!!!!
חובשים /ות לליווי טיולי בתי ספר ומשלחות מחו"ל
בוגר/ת יחידה קרבית? בוא/י להרוויח כסף
דרושים בודקים בטחוניים למעברים היבשתיים - תאים מעולים, מערך הסעות נרחב
לעבודה בתחום ליווי טיולים דרושים מאבטחים/ות, מערי"ם/ות, חובשים/ות
גיוס למשרת רכז הדרכה באזור המרכז
מנפאוור רחובותעמוד אורנג´משרד ראש הממשלהפתאל