חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » מוסדות מוכרים למימוש הפיקדון הצבאי
שירות בתי סוהרכביש 6

מוסדות מוכרים למימוש הפיקדון הצבאי

מאת: מערכת פק"ש | 14/1/2018
אם החלטתם לנצל את כספי הפיקדון לטובת לימודים אין ספק שאתם עושים את הדבר הנכון. מדובר בהשקעה חכמה שתפתח בפניכם דלתות רבות ותאפשר לכם להתקדם ולהצליח

למעשה בדיוק בשביל זה נועד הפיקדון : כדי לאפשר לכם הזדמנות ללמוד ולהתפתח, גם אם אין ברשותכם את הכסף הדרוש לכך. אז אלו מוסדות מוכרים למימוש הפיקדון? האם תוכלו ללמוד כל דבר שתרצו וצה"ל ישלם? ואם תרצו ללמוד בחו"ל, זה גם תקף? בואו נעשה קצת סדר.

מומלץ לבדוק טוב טוב את המוסד ואת היציבות שלו. במקרה של סגירה לא תוכלו לקבל זיכוי עבור כספי הפיקדון
מומלץ לבדוק טוב טוב את המוסד ואת היציבות שלו. במקרה של סגירה לא תוכלו לקבל זיכוי עבור כספי הפיקדון

הרשמה למכללות ואוניברסיטאות עם הפיקדון
את הפיקדון הצבאי תוכלו לממש כמעט בכל המכללות הציבוריות ובכל האוניברסיאות ברחבי הארץ. בחלק גדול מהמכללות הפרטיות תוכלו לעשות זאת גם כן אלא שתצטרכו לוודא זאת לפני שכן זהו אינו משהו גורף. רשימת המכללות והאוניברסיטאות בהן ניתן לממש את הפיקדון לטובת לימודים היא עצומה כך שלא משנה מהיכן אתם, סביר להניח שתוכלו למצוא מקום מוכר שבו תוכלו ללמוד על חשבון הפיקדון. בנוגע ללימודים בחו"ל זה מעט יותר בעייתי שכן הפיקדון הצבאי ניתן למימוש לטובת לימודים בארץ. מה שכן תוכלו לעשות, הוא להמשיך שיעברו חמש שנים ואז תוכלו לקחת את הכסף לעצמכם ללא תנאים וסייגים.

לימודי מקצוע על חשבון הפיקדון
כפי שאמרנו, הפיקדון הצבאי נועד לסייע לכם להתפתח ולהשתלב באזרחות. לימודי מקצוע הם תנאי בסיסי למשימה הזו ולכן במוסדות רבים תוכלו לממש את הפיקדון לטובת לימודי מקצוע. אתם בטח תוהים אם כל לימודי מקצוע נחשבים מוכרים למימוש מכספי הפיקדון. האם גם לימודי בניית ציפורניים? קדרות? ומה לגבי צלילה? ובכן, התשובה תלויה במוסד הלימודים בו תבחרו ללמוד את המקצוע והאם הוא מוכר לטובת העניין. אם תבחרו ללמוד בניית ציפורניים באופן פרטי בביתה של אשת מקצוע, סביר להניח שלא תוכלו להשתמש בכספי הפיקדון. אם תעשו זאת במכללה מוכרת בהחלט תוכלו לממן את הלימודים מהפיקדון הצבאי העומד לרשותכם.

האם אפשר ללמוד פסיכומטרי על חשבון הפיקדון?
שאלת השאלות של החיילים המשוחררים בשני העשורים האחרונים!!! בחינת הפסיכומטרי מהווה כיום תנאי כמעט בסיסי לקבלה ללימודים הגבוהים. נכון שיש את אלו שיכולים לחמוק ממנה ולהסתמך על תוצאות בחינות הבגרות שלהם, אבל הרוב הגדול יצטרכו להיבחן וקודם לכן ללמוד בקורס מפרך ומאתגר. לא רק שקורס פסיכומטרי הוא קורס תובעני וקשה, הוא גם עולה הרבה מאוד כסף. ברמת העיקרון ניתן לנצל את כספי הפיקדון לטובת קורס פסיכומטרי אלא שגם במקרה הזה תצטרכו לבחור רק במוסדות המוכרים.

לפני הלימודים עוצרים בפסיכומטרי

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
בוא להגשים את החלום - עבודה בחו"לדיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבגשלמה סיקסטגרינפיס