משרות בתחום הלוגיסטי: על תפקיד המלקטים

מאת: מערכת פק"ש | 1/7/2018
אתם צריכים להיות מסודרים, אתם צריכים להיות אחראים, אתם צריכים להיות מאורגנים ולהיות מסוגלים לטפל במשימות חשובות במיוחד.
  • שיתוף:

אם זכיתם באחת או יותר מהתכונות האלו ואתם מחפשים עבודה יציבה ומגוונת, מרכזים לוגיסטיים רבים ישמחו לצרף אתכם אליהם בתור מלקטים. עבודת המלקטים היא עבודה חשובה בכל חברה או מפעל והיא מתאימה במיוחד לצעירים משוחררים שמחפשים עבודה יציבה ומסודרת. במקומות מסוימים היא אפילו תחשב אפילו עבודה מועדפת ותוכלו ליהנות ממענק של מעל 9000 ש"ח בתום התקופה הנדרשת.

הכנת משלוחים, משטחים והזמנות במחסנים ומרכזים לוגיסטיים
הכנת משלוחים, משטחים והזמנות במחסנים ומרכזים לוגיסטיים

המלקטים הם למעשה אלו שאחראים להוציא לפועל הזמנות שמגיעות. תפקידם הוא ללקט ולאסוף את כל המוצרים שהוזמנו מתוך המחסן ולדאוג שההזמנה תכיל בדיוק את מה שדרוש. זו אולי נשמעת משימה פשוטה אך כשמדובר במרכזים לוגיסטיים עצומים היא הופכת למורכבת יותר ודורשת ריכוז, אחריות, רצינות וסדר מופתי.

משרות במרכזים לוגיסטיים
לכל חברה יצרנית יהיה ככל הנראה מרכז לוגיסטי שיכיל את כל מוצרי החברה וממנו יצאו ההזמנות אל הלקוחות. עבודה כמלקטים במרכזים לוגיסטיים מתאימה לצעירים אחרי צבא שמחפשים עבודה מסודרת לטווח הארוך ומקום יציב שאפשר לחסוך בו כסף לכל מטרה וליהנות מתנאים סוציאליים טובים. המרכזים הלוגיסטיים הם מקום מצוין לצמוח ולהתפתח בהם ובמרכזים רבים תוכלו להתקדם אל תפקידים בכירים יותר ואפילו לעשות קריירה מצליחה בתחום.

דרושים צעירים אחראים לעבודת מלקטים
למלקטים יש תפקיד חשוב ביותר בשרשרת אספקת הסחורה ואפשר לקבוע מעל לכל ספק שבלעדיהם אי אפשר. מלקטים מקצועיים הם אלו שיודעים בכל רגע נתון היכן נמצא כל דבר, הם מצליחים לספק סחורה במהירות וביעילות והם תורמים תרומה משמעותית ביותר לחברה. זוהי עבודה שדורשת אחריות גדולה והיא כוללת גיוון ועניין רבים. איסוף סחורה ממדפים, סידור משטחי סחורה, הובלה, סידור מחסנים וגם עבודה עם תוכנות ממוחשבות.

דרושים מלקטי סחורה
עבודת הליקוט הייתה רלוונטית מאז ומתמיד אלא שבשנים האחרונות נדמה שהביקוש למלקטים רציניים גובר. הסיבה לכך היא ככל הנראה המעבר הגדול לקנייה באינטרנט שהגדיל את את הצורך במלקטי הזמנות הלקוחות. מלקטים יכולים לעבוד במרכזים לוגיסטיים של חברות מזון, חברות אופנה, חברות ציוד ממוחשב ולמעשה בכל מחסן שיש בו סחורה.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
דרך ארץאבטחה באלביטמידרג