חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » 8 סיבות טובות ללמוד לתואר ראשון
המשמר הלאומידרך ארץ

8 סיבות טובות ללמוד לתואר ראשון

מאת: מערכת פק"ש | 18/7/2012
אז הגעתם לשלב בו אתם מתלבטים לגבי עתידכם המקצועי. אוניברסיטה, מכללה, לימודים בחו"ל - זה לא ממש משנה. איך שלא תחליטו להתחיל, שלב ההכשרה הבסיסית הוא חשוב ביותר ולימודים לתואר ראשון יקנו לכם בסיס רחב של ידע לעבודה או להמשך לימודים.

אם כבר החלטתם ללכת על זה ובטח אם אתם מתלבטים לקראת, תנו לנו לחזק אתכם בשמונה סיבות טובות לבחור ולהתחיל בלימודי תואר ראשון.

1. בשביל אמא ואבא
אין מה לעשות, כולנו, לא משנה באיזה גיל ובאיזה גודל פיזי אנחנו, תמיד נישאר הילדים הקטנים של אימא ואבא . לימודים בכלל ותואר ראשון בפרט הם סיבה מצוינת בשביל אימא להתגאות בנו ולספר על זה לכל החברות שלה. וכן, סיום התואר בשבילה יהיה בדיוק כמו טקס ההשבעה שלך.

2. בשביל העבודה
אולי לא כולם יודעים מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים אבל לחלק גדול יש כיוון די ברור והתואר הראשון הוא בהחלט היעד הראשון בדרך אל המטרה. מקצועות כמו עריכת דין, רפואה, ראיית חשבון, ייעוץ השקעות וסוגי ההנדסה למיניהם הם מקצועות המחייבים רישיונות ותואר ראשון זה צעד גדול לעבר החלום.

3. כי חייב
נשמע קצת מייאש, אבל לגמרי נכון, בניגוד לתקופות קודמות, תואר ראשון הוא כרטיס כניסה לשוק העבודה. היום גם בשביל להיות קופאית בסופר מבקשים תואר ראשון. אז נכון שיש הרבה אופציות אחרות אבל תואר ראשון הופך להיות הכרחי יותר ויותר.

4. בשביל הנשמה
אסור לשכוח! מעבר לעובדה שזה דבר הכרחי, חשוב ללמוד לתואר ראשון בנושא שמעניין אותך, נושא שאתה מתחבר אליו ושיהיה לך קל יותר ללמוד. נסה לדמיין את עצמך לומד במשך שלוש או ארבע שנים מקצוע שלא מעניין אותך בכלל, זו חוויה לא נעימה.

5. כי כיף להיות סטודנט
אין מה לעשות, להיות סטודנט זה כמו לחזור לתיכון רק שלא צריך אישור של ההורים כדי לצאת לטיולים. במיוחד אחרי הצבא, חיים סטודנטיאליים הם חופשיים ומשוחררים, אתה יכול למצוא את עצמך חונך ילד בבוקר בשביל מלגה ובערב מחבק אסלה אחרי מסיבה של אגודת הסטודנטים.

מסיבות זאת סיבה מספיק טובה להתחיל ללמוד
מסיבות סטודנטים זאת סיבה מספיק טובה להתחיל ללמוד

6. בשביל הכסף!
לא משנה מה יגידו לכם, כמעט כולם בשורה התחתונה עושים תואר ראשון בשביל דבר אחד, כסף! וכנראה שגם אתם...

7. בשביל ההטבות
להיות סטודנט מלווה בהמון הטבות, כל מקום שמכבד את עצמו מעניק הטבות לסטודנטים לדוגמא: בנקים, בתי קולנוע, החברה להגנת הטבע, אוטובוסים, עיריות, עסקים פרטיים ועוד רבים. המלצה חמה: תמיד תשאלו אם יש הנחה לסטודנטים, לא תאמינו באיזה מקומות תקבלו הנחה.

8. כי אתם רגילים למסגרות
הייתם במעון ואז בגן ואז ביסודי,חטיבה, תיכון, צבא ועכשיו אתם חיילים משוחררים, החיים בנויים ממסגרות, תואר ראשון הוא בין המסגרות האחרונות כי אחרי זה...אתם נכנסים לחיים האמיתיים.

קבל הצעות ללימודים לתואר ראשון

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
שלמה סיקסטמאפיית לחמיםצ´ילדרנס פלייסאיי-טים אילת