קורס פסיכומטרי ללוחמים

מאת: מערכת פק"ש | 24/7/2012
הנה לכם עוד אחד מהדברים שבשבילם היה שווה לבוא הביתה פעם בשבועיים (במקרה הטוב..), לאכול מקופסאות שימורים, לישון בתוך בורות ושיחים או ללכת חמישים ק"מ עם מ.ק 77 על הגב.... תכירו את: קורס הפסיכומטרי ללוחמים.
  • שיתוף:

חלק נכבד מהלוחמים יסכימו עם זה שברגע שאתה מ.א (מחזור אחרון) אתה עם הראש עמוק באזרחות, מתחיל לחשוב איך יראה היום שאחרי ומה תעשה ביום שאחריו. הרבה מאוד לוחמים מתחילים ללמוד לפסיכומטרי בתקופה הזאת.

עם כמה שהיא נוראית, מעצבנת, קשה, מיותרת ועוד הרבה דברים לא מחמיאים שיש לנו ולמי שכבר ניסה להגיד עליה... הבחינה הפסיכומטרית היא אחד המפתחות המרכזיים בקבלה ללימודים אקדמאיים. כל מוסד לימודים שמכבד את עצמו דורש בחינה פסיכומטרית כתנאי סף לקבלה. ותאמינו או לא, צה"ל עוזר לכם הלוחמים גם בזה. לוחמים זכאים למימון מלא של קורס ההכנה לפסיכומטרי במכונים מובילים.

´´"ווואאווו!!´
"ווואאווו!! 4 איקסים חדשים.... נראה לי אני הולך ללמוד מילים להרגע קצת"

איך מקבלים את הוואוצ´ר?
כל שאתם צריכים לעשות זה לגשת למשרד הת"ש ביחידה שלכם ולבקש "וואוצ´ר" לפסיכומטרי, במידה וכבר השתחררתם ולא קיבלת את השובר, גשו ליחידה להכוונת חיילים משוחררים כשאתם מצוידים בתעודת שחרור ותעודת זהות. (למי שעוד לא הפנים: תעודת זהות זו התעודה הכחולה שזרוקה לכם במגירה שלוש שנים. אזרחים לא עובדים עם חוגר ומעכשיו נא לשנן: אין יותר חוגר, יש תעודת זהות)

תוקף השובר
השובר תקף למשך כשנה. כחצי שנה טרם מועד השחרור ועד חצי שנה לאחר מועד השחרור. עם זאת, בעת קבלת השובר, כדאי לבדוק לגבי משך הזמן בו השובר יהיה תקף. 
הקפידו לשמור היטב על השובר ולא לאבדו, במקרה של אובדן או גניבה, השובר לא יוחלף.
במידה ולא תירשמו טרם יפוג תוקף השובר, לא תוכלו לממש אותו.

חשוב לדעת
במידה וקיבלתם בבחינה פחות מ 530 (קורה...) אתם זכאים למימון של קורס נוסף בעלות של 500 ₪ בלבד.
עכשיו אחרי שקיבלתם את המידע הדרוש לכם כדי להתחיל את ההכנה לפסיכומטרי כל שנשאר לכם זה רק לבחור לאיזה מוסד לימודים תרצו להירשם...

אזהרה - הלמידה לפסיכומטרי מלווה בהמון ייאוש, אם מצאתם את עצמכם אומרים "עדיף להישאר בצבא" תעזבו את הספרים, לכו לים לשעה-שעתיים ותחזרו ללמוד.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

קורסי הפסיכומטרי הטובים ביותר

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
מידרגT&M 2022אורב אבטחהישרוטל אילת קבטים