חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » עבודה מועדפת בחו"ל
ישרוטל מלצריםהסמת

עבודה מועדפת בחו"ל

מאת: מערכת פק"ש | 29/7/2012
נכון, זה נשמע סותר כל הגיון, בלתי אפשרי ולא ייתכן שאיכשהו הביטוח הלאומי יכיר בעבודה בחו"ל כעבודה מועדפת. אבל שימו לב טוב טוב: יש לנו חדשות מרעננות בתחום....

עבודה בחו"ל היא לכאורה דבר אידאלי לכל חייל משוחרר, נוסעים להתאוור בטיול גדול ורציני אחרי הצבא ועל הדרך אומרים שאפשר לעשות הרבה כסף. אבל עד היום חיילים משוחררים שרצו לעבוד בחו"ל מיד עם שחרורם היו צריכים לוותר על האופציה של עבודה מועדפת שכן היא צריכה להיות בתוך תקופה של שנתיים מיום השחרור.

והרי החידוש: לאחרונה החלו מספר חברות אשר מעסיקות צעירים ישראלים בעבודה בחו"ל בעגלות ים המלח להציע לחיילים משוחררים את המענק בעבור זה שיגיעו לעבוד אצלם.

´עבודה
עבודה בחו"ל בעגלות - ניתן להרוויח גם מזה מענק עבודה מועדפת

איך זה עובד בעצם?
אז כמו שכבר הבנתם לא מדובר באמת ב"מענק עבודה מועדפת" אלא בתחליף שווה ערך כספית אשר אין לו שום קשר עם הביטוח הלאומי. החישוב הוא פשוט – מענק עבודה מועדפת עומד על איזור ה 2000 דולר. איש מכירות (או "סלזמן" בשפתם) טוב אשר עובד למשך תקופה של שישה חודשים שווה הרבה יותר מזה ולכן מעסיק אשר יאתר מועמדים מתאימים יהיה מוכן "לפתות" אותם במתן המענק בתמורה לזה שיגיעו לעבוד אצלו בהקדם.

למי זה מתאים?
כאשר מדובר בעבודה בארה"ב עדיפות ראשונה תינתן לבעלי דרכונים אמריקאים, שקט נפשי מובטח לכל הצדדים ומוצרי ים המלח יוכלו להימכר ללא דאגה גם לפקחי ההגירה שיבואו להסתובב בקניון. במקומות שונים בעולם ניתן לעבוד ללא ויזה או אישור עבודה.

חדי האבחנה יבחינו כי קיימת כאן הזדמנות כפולה להרוויח: מענק מהמדינה וגם מענק ממעסיק. אם אתה חייל משוחרר בעל יכולות מכירה גבוהות תוכל ליהנות מכל העולמות. השתחררת? יופי!! תוכל קודם כל לטוס ולעבוד בחו"ל לחזור אחרי חצי שנה עם המענק של הבוס, ואתה עדיין בטווח של שנתיים מהשחרור מה שמאפשר לך למצוא עבודה מועדפת במכירות (חנויות נוחות של תחנות דלק גם תופס....) ולהינות ממענק עבודה מועדפת אותו תעניק לך המדינה.

דרושים לדיוטי פרי - הכי קרוב לחו"ל
יש לנו יופי של משרות שבטח יעניינו אותך. בחר את העבודות המתאימות לך מלא פרטים ותתחיל לעבוד.

תנאים מצוינים ועבודה באווירה בינלאומית זה כאן – בדיוטי פרי ספורט !!!!
דרושים/ות לרשת RedHot סניף נתב"ג טרמינל 3 - בונוס מיוחד !!
דרושים מחסנאים לפוט לוקר בטרמינל 1 - שכר גבוה!!!
לחברת בלדרות בנתב״ג דרוש אחראי החזרות למחלקת תפעול
אנו מרחיבים את יחידת השירות לנוסע בנתב"ג ומגייסים עובדים ✈️
יועצי/ות מכירה לדיוטי פרי בנתב"ג! בשכר שווה $ !!!
לחברת שילוח בנתבג דרוש/ה עובד תפעול מקצועי
אורב אבטחהפוקס ראשיהוט אקטיב סיילסהתאמה