פסיכומטרי חינם לחיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 30/4/2019
אומרים שהזמן הטוב ביותר להיבחן בפסיכומטרי הוא מיד אחרי השחרור.
  • שיתוף:

כן, למרות שעברתם הרבה, למרות שאתם ממש חייבים חופש ולמרות שהדבר האחרון שבא לכם הוא להיכנס למסגרת קשוחה של לימודים במשך 3 חודשים בערך. אז למה דווקא עכשיו?  כי אחר כך זה יהיה קשה הרבה יותר. עכשיו אתם עדיין ב"מוד" מחייב יחסית וזה הזמן הטוב ביותר להשקיע את האנרגיה שלכם , רגע לפני שאתם מתעופפים לכבוש את העולם. אחרי הטיול הגדול או אחרי תקופה ארוכה של חיים באזרחות, קשה הרבה יותר לגייס כוחות ולהתיישב מחדש למסגרת מחייבת כמו קורס פסיכומטרי.

גם פסיכומטרי וגם חינם...??? ללא ספק  שווה נסיון
גם פסיכומטרי וגם חינם...??? ללא ספק שווה נסיון

העניין עם פסיכומטרי אחרי הצבא הוא שלא תמיד יש מספיק כסף כדי לשלם על הקורס שמחירו יכול להגיע לאלפי שקלים. הרי בסופו של דבר אתם חיילים משוחררים, כמה כסף כבר יכול להיות לכם? אז נכון שתוכלו לנצל את הפיקדון הצבאי בשביל זה אבל זה יהיה על חשבון דברים אחרים שבטח גם חשובים לכם. אז מה אנחנו מציעים? קורס פסיכומטרי חינם לחיילים משוחררים. לא מילגה, לא כזה שמיועד רק ללוחמים משוחררים או לחיילים בודדים, אלא לכולם בלי יוצא מן הכלל. הנה כל הפרטים.

הכירו את הקמפוס שייתן לכם קורס פסיכומטרי און ליין חינם לגמרי
על "הקמפוס- המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית" כבר שמעתם? אם עוד לא אז כדאי שתכירו כי מדובר בדבר הבא בתחום הלימודים. המיזם מציע מגוון רחב של קורסים אקדמאיים (וגם כאלה שלא) כשכולם ניתנים בחינם לגמרי וללא תנאים. בין הקורסים השונים תמצאו גם קורס פסיכומטרי חינם לחלוטין,  מקיף ומקצועי שמועבר על ידי מדריכים מנוסים. הקורס כולל שאלות מהבחינה עצמה, טיפים ללמידה נכונה וניהול זמנים, טיפים להצלחה ומענה לשאלות ממדריכי פסיכומטרי מנוסים. זהו קורס און ליין שניתן ללמוד בקצב שלכם ומכל מקום בעולם. זה מתאים במיוחד עבור חיילים משוחררים שלא רוצים לשמור את כספי המענק לטובת דברים אחרים.

זה באמת טוב כמו שזה נשמע?
קורס פסיכומטרי מקיף עם כל הטיפים והחומרים להצלחה שניתן באופן חינמי לחלוטין וללא כל עלות? כן. אנחנו יודעים שזה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי אבל זה באמת ככה. בניגוד לואצ'רים של משרד הביטחון שמציעים מימון קורס פסיכומטרי או הנחות לחיילים בודדים או לוחמים משוחררים, כאן לא תצטרכו לעמוד בשום תנאי כדי ללמוד בו. מדובר ביוזמה של המשרד לשוויון חברתי שמטרתה להנגיש את הלימודים לכמה שיותר אנשים באוכלוסיה. למרות שתכנית הלימודים היא חינמית, זוהי תכנית רצינית ומקיפה שמאפשרת ללמוד ולהצליח. אז מה הקאצ'? ובכן , זה לא מתאים לכולם. כדי להצליח בקורס שכזה דרושה משמעת עצמית גבוהה במיוחד שכן אף אחד לא "ישב לכם על הראש" ויוודא שאתם ממלאים את כל הדרישות כדי להצליח. בקורס פסיכומטרי שמועבר באופן פיזי ולא וירטואלי יש מדריך שיכיר אתכם מקרוב וילווה אתכם בכל רגע נתון. הוא יבין את החולשות וידע איפה לחזק אתכם כדי שתגדילו את סיכויי הצלחתכם.

לא מתאים לכם קורס וירטואלי? יש עוד אפשרויות למימון פסיכומטרי לחיילים משוחררים
אין ספק שקורס פסיכומטרי און ליין לא מתאים לכולם ושחלק גדול מהצעירים חייבים להגיע לכיתת לימוד פיזית, לפגוש תלמידים ולהתחבר למדריך באופן אישי כדי להצליח. התכנית שדיברנו עליה אמנם לא מציעה לימודים פיזיים, אבל יש אפשרויות אחרות למימון קורס פסיכומטרי לחיילים משוחררים. תוכלו למצוא מילגות רבות שיאפשרו לכם ללמוד פסיכומטרי בחינם וכמובן שכמוצא אחרון תוכלו לנצל את כספי הפיקדון הצבאי שלכם בשביל זה. כך או אחרת, אנחנו לא מציעים לדחות את הלימודים ולעשות את זה במועד סמוך לשחרור.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
שלמה סיקסטמחוז תל אביב על ידי נקסטוורקראבטחה בווינהלבטח דרכך