חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » גסט האוס, בתי חב"ד ואוכל כשר - איך תאתרו בחו"ל?
מצודת דוד ירושליםהתאמה

גסט האוס, בתי חב"ד ואוכל כשר - איך תאתרו בחו"ל?

מאת: מערכת פק"ש | 6/5/2019
אין כמעט אדם ישראלי או יהודי שטס לחו"ל ולא תהה בשאלה "היכן נמצא בית חבד ואיך אני שומר כשרות כאן?" ובכן אנחנו נעזור לכם בנושא הזה ונשוחח גם על כיצד מאתרים גסט האוס טוב.

חו"ל זה אולי הדבר שהכי יגרום לכם לאושר לטווח הארוך. זו חוויה שנשארת לנצח. טיולים ארוכים של מעל חודש כמו טיולים למזרח או לדרום אמריקה/תאילנד/הודו/ ארצות הברית או לא משנה לאן, יגרמו לכם לפיק ברכיים. ישנם נופים עוצרי נשימה שאתם חייבים להכיר ולא משנה היכן תדרכו בעולם, אתם תהיו בהלם כי מקום שונה, תמיד מדהים אותנו. לעיתים ישנם מדינות בהן הפשיעה קשה (קולומביה, ברזיל) וישנם מקומות בהן קשה למצוא אוכל כשר. קל מאוד' להאבד בחו"ל ולכך נחלצים לעזרתכם בתי חב"ד. אוכל כשר ניתן למצוא בכל מקום, גסט האוס יחסוך לכם אלפי שקלים.

גסט האוס - למחפשים לחסוך בהוצאות
אם אתם טסים לחול לתקופה ארוכה של מעל חודש, אתם ודאי לא רוצים לבזבז יותר מידי כסף כי הטיול עצמו גם ככה רוקן לכם את הארנק. הטיסות, הטיסות הפנימיות, הציוד, המזון ועוד המון דברים פשוט שותים לנו את הארנק. (תלוי כמובן ביוקר המחיה של המדינה שבחרתם לנפוש בה, הודו ותאילנד לא נחשבות כי הן זולות בהגזמה) ובכן אם גם ככה הכסף מתבזבז במהרה, יש אפשרות לא להתפנק ולישון במקום הנקרא גסט האוס. מדובר על אכסניה שלא בדומה למלון, אתם לא הולכים להתפנק שם. אין לחדר רום סרוויס, אין חדרנית ברוב המקרים ואין את המקלחת הכי מעוצבת עם זרמי המים הכי נעימים בלשון המעטה. מה שיש כאן זה חיסכון עצום בכסף שיכול לתת לכם דברים אחרים בטיול כמו עוד כסף לחוויות נוספות ועוד ימים להישאר בחו"ל. את הגסט האוס אתם יכולים לאתר בקלות דרך שאלות של ישראלים שנופשים בחול או נפשו, בבית החבד ידעו גם להדריך אתכם כיצד להגיע. בנוסף, יש שלל מדריכים באינטרנט שמסמנים לכם בבירור היכן נמצא גסט האוס בכל מקום בעולם, אם אתם בטיול מאורגן אז המדריך יכוון אתכם בקלות לשם.

בית חבד בחו"ל - למחפשים כשרות
אין כמעט מי שמאחד את התיירים הישראלים כמו בית חבד. הם יענו לרוב הצרכים שלכם והם נמצאים בכל מקום בעולם בשבילכם. מי שמעוניין לאכול כשר, חדד משמעית יכול לאכול שם ולהתייעץ עם אנשי בית חבד היכן יש מסעדות כשרות. בנוסף יש אפליקציות ואתרי אינטרנט שמתארים לכם בקלות מסעדות כשרות בכל נקודה בעולם. ושוב, המדריך יודע כמעט הכי טוב היכן נמצא כל דבר, אל תהססו לשאול. בית חבד גם הוא מאותר בקלות באתרי האינטרנט הרבים. אתם רק מקלידים את צמד המילים בית חבד וכבר יקפצו לכם אתרים שבהם אתם רק צריכים לכתוב באיזו מדינה אתם והם יציעו לכם את הכל בתי החבד באזור שלכם.

משרד ראש הממשלההסמתצוות 3עמוד אורנג´