מרכזי הצעירים - נציגי האגף והקרן נמצאים קרוב לביתכם

מאת: מערכת פק"ש | 27/12/2019
אם השתחררתם עכשיו מהצבא ואתם מרגישים שהעתיד שלכם לא ברור, חפשו את מרכז הצעירים הקרוב לביתכם. בשנים האחרונות נפתחו יותר ויותר מרכזי צעירים כך שכנראה שלא תצטרכו לנסוע רחוק מידי ותמצאו אחד ממש ליד הבית שלכם.
  • שיתוף:

מרכזי הצעירים הם הבית לחיילים משוחררים ואם אתם מרגישים שאתם זקוקים לייעוץ והכוונה, תקבלו אותם ממש שם. מחכים שם אנשי מקצוע ויועצים שיקשיבו לכם ויסייעו לכם בתחומי לימודים, עבודה, וזכויות שמגיעות לכם.

כאן יקשיבו ויסייעו לכם


מרכזי הצעירים הוקמו בגלל צורך ברור שעלה של חיילים משוחררים שהעידו שהם מרגישים מבולבלים וחסרי כיוון. המצב הייחודי הזה שבו אחרי 2-3 שנים אתם יוצאים בבת אחת אל העולם הגדול בהחלט יכול להיות מפחיד ומבלבל. במרכזי הצעירים נמצאים יועצים שתפקידם להפיג את תחושת הבלבול ולסייע לכם בענייני עבודה, לימודים, זכויות שמגיעות לכם ועוד.

סיוע למשתחרר ממש ליד הבית
סיוע למשתחרר ממש ליד הבית

כאן יעזרו לכם למצוא עבודה, לימודים (קורס או תואר), ויתנו לכם תחושה שיש מי שנמצא איתכם. בנוסף ליועצים, תפגשו במרכזים צעירים שנמצאים בדיוק במצב שלכם וזה שווה המון.

אין צורך לתאם או לשלם - פשוט תגיעו!


הייעוץ וההכוונה במרכזי הצעירים השונים ניתן בחינם ואין צורך לשלם דבר על השירות. הז מגיע לכם בגין תרומתכם למדינה וזו הדרך לגמול לכם ולהודות לכם. אין צורך לקבוע פגישה או תור ואפשר פשוט להגיע בשעות הפעילות של המרכז. שימו לב למועדי קבלת קהל במרכז הקרוב לביתכם והקפידו להציג תעודת חוגר / תעודת שחרור / תעודת פטור / תעודת מילואים וכו´.

כך תמצאו את המרכז הקרוב לביתכם


אם הצלחנו לשכנע אתכם שממש כדאי לכם להגיע למרכז הצעירים הקרוב לביתכם כל מה שנותר הוא למצוא אחד כזה. בלינק הזה: https://www.hachvana.mod.gov.il/odot/Pages/pniya.aspx תמצאו את מרכזי הצעירים הפזורים בארץ ותוכלו פשוט להגיע. גם אם נדמה לכם שאתם לגמרי בטוחים בכיוון שלכם שווה להגיע ולשמוע. לפעמים תגלו כיוון חדש שלא חשבתם עליו ואולי מתאים לכם במיוחד. מה גם שתוכלו לפגוש צעירים שנמצאים בדיוק במצבכם, דבר שהוא תמיד נעים וכיף.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
מידרגפתאלדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםאורב אבטחה