"דרושים שליחים" זה לא רק עם אופנוע

מאת: מערכת פק"ש | 24/3/2020
מי אמר שכדי לעבוד כשליח חייבים רשיון על אופנוע?? בעצם, מי אמר שחייבים רשיון בכלל? הבשורה הטכנולוגית הגיע גם לתחום השליחויות ויישום ה LAST MILE קורם עור וגידים בדמות קורקינטים ואופנים חשמליים בערים הגדולות. רוצים להיות חלק ממהפכה?
  • שיתוף:

יש אנשים שרק המחשבה על עבודה במקום סגור מכניסה אותם לסטרס וחוסר שקט. האנשים האלו שאנחנו מדברים עליהם לא יכולים לשבת במקום אחד, הם חייבים גיוון, עניין ויום עבודה שבו כל רגע נראה אחרת. דיברנו עליכם במקרה? מזדהים עם "האנשים האלו"? מעולה! כי יש לנו רעיון מצוין לעבודה הבאה שלכם.

אופניים וקורקינטים חשמליים מספקים יכולות טקטיות גבוהות
אופניים וקורקינטים חשמליים מספקים יכולות טקטיות גבוהות

זו עבודה שיכולה להכניס לכם הרבה מאוד כסף, יש אליה ביקוש אדיר והיא מתאימה במיוחד לחיילים משוחררים. שליחים, חברים! המקצוע הרווחי שמתאים בדיוק למי שלא יכול לשבת בשקט. ואפילו לא חייבים רישיון אופנוע בשביל זה!

עבודה בשליחות - לזה התכוונו כשהמציאו את המושג "עבודה דינמית"
אין ספק שלא כל אחד מתאים להיות שליח אבל אם אתם מזדהים אם חלק מהדברים שתיארנו, זה יכול להיות רעיון מצוין עבורכם. בימים בהם ההזמנות האינטרנטיות הפכו להיות כל כך פופולריות, הביקוש לשליחים רק הלך והתגבר. שליחים נהנים מעבודה דינאמית שבה כל רגע נראה אחרת. בתחילת היום אתם יכולים להיות בחיפה וכעבור כמה שעות למצוא את עצמכם בתל אביב. זו עבודה מגוונת שתפגיש אתכם עם המון מקומות והמון אנשים. לפניכם מגוון משרות של שליחים בחברות שילוח ובחברות נוספות.

שכר מתגמל, תנאים טובים + טיפים
מעבר לדינאמיות וסביבת עבודה שמשתנה בכל רגע נתון, שליחים נהנים משכר מתגמל, טיפים ותנאים מצוינים. ישנן חברות שילוח שמעניקות לשליחים שלהן רכב צמוד שניתן להשתמש בו גם אחרי שעות העבודה. השכר המתגמל כולל ברוב המקרים שכר בסיס ועמלות על נקודות חלוקה. ככל שתספיקו יותר משלוחים כך תוכלו להגדיל את השכר שלכם. ישנן חברות שמעניקות שכר קבוע וגלובלי ובכל מקרה ברוב החברות התנאים הם מצוינים.

לא חייבים רישיון על אופנוע!
אם פעם כל מי שעבד בשליחויות היה צריך רישיון על אופנוע, היום זה ממש לא כך. תמחקו מהראש שלכם את התמונה של שליח פיצה על אופנוע, כי עולם השליחויות התפתח מאוד מאז. היום ניתן לבצע שליחויות עם משאית קטנה, רכב פרטי ואפילו על אופניים או קורקינט. זו עבודה נחמדה, נעימה וקלילה שאפשר לחסוך בה כסף מצוין. מתאים כמו כפפה עבור חיילים משוחררים!מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםתנועת אחריילבטח דרכךמועדפת במלון דן פנורמה תל-אביב