חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » לימודי תעודה לחיילים משוחררים
פוקס ראשידרושים ישרוטל

לימודי תעודה לחיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 25/5/2020
תוך חודשים ספורים תוכלו לרכוש מקצוע שבאמצעותו תוכלו להתקדם ולהתפתח בשוק העבודה. למי זה מתאים? האם זה במקום לימודי תואר? מה אפשר ללמוד? כל המידע ממש כאן

תמיד אמרו לכם שאחרי הצבא אתם חייבים להתחיל ללמוד. אמרו לכם שזו הדרך היחידה שבה תוכלו לפתח את הקריירה שלכם, להתפתח מבחינה מקצועית וכמובן להרחיב את האופקים. אם כשאומרים לכם "לימודים" אתם מדמיינים עכשיו שלוש שנים ארוכות ומתישות, תנו לנו לספר לכם על אפשרות נוספת ולא פחות טובה: לימודי תעודה!

לימודי תעודה אחרי הצבא - כל היתרונות וגם החסרונות
בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר חיילים משוחררים שבוחרים להשתלב בלימודי תעודה אחרי הצבא ולא סתם. היתרונות הגדולים שלהם היא שתנאי הקבלה קלים מאוד ולא דורשים פסיכומטרי או מכינות, משך הלימודים קצר יחסית (בתוך חודשים ספורים תקבלו תעודה שבאמצעותה תוכלו להתחיל לעבוד במקצוע), הלימודים לרוב מאפשרים לשלב עבודה אפילו במשרה מלאה, ויש בשוק העבודה ביקוש גדול לעובדים עם תעודת מקצוע.

כשמחפשים קורס מקצועי מגלים עד כמה המגוון רחב והאפרויות מבלבלות
כשמחפשים קורס מקצועי מגלים עד כמה המגוון רחב והאפרויות מבלבלות

אז מה החיסרון? ובכן, ישנן משרות רבות שדרישת הסף אליהם היא תואר אקדמי ואליהן לא תוכלו להתקבל. יחד עם זאת, תמיד תוכלו ללמוד תואר והבחירה בלימודי תעודה מאפשרת להתחיל את הלימודים ברגל ימין ובעדינות, לבדוק אם זה מתאים לכם ולהתקדם משם.

מסלולי לימודי תעודה - כל-כך הרבה אפשרויות כך שאין סיכוי שלא תמצאו משהו שמתאים לכם
כשאנחנו מדברים על לימודי תעודה אנחנו מתכוונים למעשה לכל מסלול לימודים שבסופו מקבלים התלמידים תעודה שמאשרת להם לעבוד במקצוע. מסלולי הלימוד הם כל-כך רבים ומגוונים כך שכל אחד יכול למצוא משהו שמעניין אותו. אלו יכולים להיות לימודי תעודה בבניית ציפורניים, איפור, ספרות, מדריכי חדר כושר, שרברבים, טכנאי סלולר, טיפול באמצעות בעלי חיים, הנהלת חשבונות, ועוד המון אפשרויות נוספות.

לימודי תעודה על חשבון הפיקדון - יש דבר כזה?
בתור חיילים משוחררים שהרגע גזרו את החוגר, סביר להניח שאין לכם יותר מידי כסף כדי לממן את הלימודים. הבשורה הטובה היא שישנם הרבה מקומות שבהם תוכלו להשתלב בלימודי תעודה על חשבון כספי הפיקדון. שלא כמו לימודים באוניברסיטאות או במכללות, במקרה הזה האפשרויות הן מצומצמות יותר ולא בכל מקום תוכלו לשלם בכספי הפיקדון, אך ישנם לא מעט מקומות שבהחלט כן. לפני שבוחרים את בית הספר שבו תלמדו יש לברר אם מדובר במקום שמוכר למימוש כספי הפיקדון.

ישרוטל כללי 2017אדיומפלוימנטדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםהוט אקטיב סיילס