חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » על לימודי מנהל עסקים במכללה
דרך ארץמצודת דוד ירושלים

על לימודי מנהל עסקים במכללה

מאת: מערכת פק"ש | 19/6/2020
לצד תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטה, תוכלו ללמוד את התחום גם במכללות. היום אנחנו בוחרים לדבר על האופציה השנייה והמבוקשת.

מאז ומעולם הייתם טובים במספרים ובחישובים, התחום הפיננסי חזק אצלכם וכמעט תמיד התנהלתם נכון מבחינה כלכלית. אתם יזמים , יצירתיים, חושבים בגדול וטובים בניהול משימות ואנשים. חשבתם פעם ללמוד מנהל עסקים? כנראה שכן. חשבתם פעם ללמוד מנהל עסקים במכללה? כנראה שאתם עדיין מתלבטים.

מה ההבדל בין לימודי מנהע"ס במכללה לעומת אוניברסיטה?
פעם ניתנה העדפה לבוגרי תארים מאוניברסיטאות, אך היום זה לא באמת רלוונטי, במיוחד כשמדובר על תואר במנהל עסקים. אפשר להגיד שההזדמנויות התעסוקתיות הן שוות בפני בוגרי מכללות ואוניברסיטאות.

נכון ל 2020 - אין העדפה מיוחדת לבוגרי מנה"ס באוניברסיטאות לעומת בוגרי מכללות אקדמיות
נכון ל 2020 - אין העדפה מיוחדת לבוגרי מנה"ס באוניברסיטאות לעומת בוגרי מכללות אקדמיות

אפשר למצוא הבדל במחיר התואר כאשר בחלק מהמכללות עלות התואר היא גדולה יותר מזו שבאוניברסיטה. אפשר גם לדבר על הבדלים בחיי החברה, ביחס שמקבלים הסטודנטים, באמצעים הטכנולוגיים ובכיתות הלימוד שעומדים לרשותם, וכמובן בתכני הלימוד שמשתנים ממקום למקום. למרות ההבדלים הקיימים, חשוב לציין שתואר ממכללה נחשב גם הוא ופותח דלתות רבות בשוק העבודה כך שאתם בהחלט יכולים להסיר דאגה מליבכם.

כל היתרונות בלימודי מנהל עסקים במכללה
אם אתם נוטים לבחור ללמוד לתואר דווקא במכללה, תדעו שיש לכך יתרונות רבים. קודם כל היחס האישי והליווי הצמוד של המרצים ואנשי הסגל הוא משהו שמכללות בהחלט יכולות להתגאות בו. זה מסייע להצלחה של הסטודנטים בלימודים, וגם תורם להרגשה האישית ולשביעות הרצון. יתרון נוסף הוא כמובן חיי החברה, הבילויים וההווי הסטודנטיאלי שבמכללות נחשב לבולט במיוחד. המכללות בישראל מציעות מסלול לימודים שמעודכן עם השינויים והחידושים בתחום והן בהחלט מהוות מקום מצוין לרכוש ידע בתחום.

מכללות מומלצות ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים
אז איפה לומדים מנהל עסקים? בשל הביקוש הגדול לתחום, ניתן למצוא את המסלול במכללות רבות ונחשבות בכל רחבי הארץ. כך למשל בתל חי שבצפון תמצאו תואר בכלכלה וניהול, בקריה האקדמית אונו, במכללה למנהל, במרכז האקדמי רופין, במכללת נתניה ובמקומות נוספים ישנו מסלול לימודי תואר במנהל עסקים. ההמלצה שלנו היא לבחור מכללה שאתם מתחברים לנושאי הלימוד במסלול ולשאר הדברים שהיא מציעה.

הוט אקטיב סיילסנירטלשי שירותי שמירהדומינוס פיצה