חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » מועדפת בקיבוצים - תחומים ואפשרויות
אבטחה בווינהדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

מועדפת בקיבוצים - תחומים ואפשרויות

מאת: מערכת פק"ש | 7/8/2020
מדשאות ירוקות, מרחבי טבע גדולים, חבר'ה צעירים, חיי קהילה והמון שלווה ורוגע. אין ספק שהחיים בקיבוץ זו חוויה אחת גדולה ואם עוד לא יצא לכם להתנסות בהם, עכשיו זה הזמן המושלם

חיילים משוחררים רבים בוחרים לעשות עבודה מועדפת בקיבוץ גם בגלל הכסף מצוין ומגוון אפשרויות התעסוקה, אבל לא רק. מבחינתם זוהי הזדמנות לחוות חיי קיבוץ, להכיר משהו חדש, להכיר אנשים חדשים, ובעיקר ליהנות. אז מה עושים צעירים בקיבוצים? עבודה מועדפת כמובן! הדרך המהירה, הנכונה והחוקית לעשות הרבה כסף בזמן קצר. הנה כמה מהאפשרויות שעומדות בפניכם

עבודה במפעלים בקיבוצים - האפשרות הרווחית והמשתלמת
מכירים קיבוץ שאין לו מפעל כלשהו? כנראה שלא כי לרובם יש לפחות אחד. הקיבוצים בישראל מהווים חלק משמעותי מהתעשייה ויש בהם  מגוון רחב של מפעלים שמגייסים חיילים משוחררים.

עבודה בחקלאות בקיבוץ - הזדמנות לעשות מועדפת בתנאים קצת שונים ממה שאתם רגילים
עבודה בחקלאות בקיבוץ - הזדמנות לעשות מועדפת בתנאים קצת שונים ממה שאתם רגילים

עבודה במפעלים בתפקידי ייצור נחשבת למועדפת ובמקומות רבים יש אופציה לעבודה במשמרות. במשמרות לילה וסופ"ש מקבלים שכר שעתי גבוה ביותר, ואפשר להגיע למשכורות גבוהות במיוחד. כמובן שאחרי חצי שנה תהיו זכאים גם למענק בנוסף לזה.

מועדפת בחקלאות בקיבוץ - להיות קרובים לטבע 24/7
אם מתחשק לכם לקחת את חיי הטבע והשלווה לשלב אחד גבוה יותר, לכו לעבוד בחקלאות בקיבוצים! עבודה בחקלאות נחשבת למועדפת ותוכלו לעשות זאת בשדות, חוות חקלאיות ואפילו במשתלות. עבודות כאלו ייתנו לכם להיות קרובים לטבע לאורך כל היום (יש גם אפשרויות למגורים מסובסדים בקיבוצים), ותהיה לכם חוויה יוצאת דופן. זו לא עבודה פשוטה בהכרח והיא דורשת מאמץ רב, אבל היתרונות שלה הם רבים במיוחד. באיזו עוד עבודה תשמעו את ציוץ הציפורים ותהיו קרובים לצמחים לאורך כל היום? מספרים שזה עושה טוב לנפש.

דרושים לתיירות בקיבוצים - מועדפת בתנאים מעולים!
התיירות הכפרית בקיבוצים נמצאת בפריחה ושגשוג ולכם יש הזדמנות לעבודה מועדפת בתנאים מעולים. מה למשל? ארוחות מסובסדות, אפשרות לעבודה בסופ"ש וחגים בשכר גבוה ביותר, אפשרות למגורים מסובסדים, עבודה נעימה בסביבה טובה ועוד. שימו לב שלא כל המשרות בתיירות מוכרות למועדפת. בין התפקידים שכן מוכרים ניתן למנות: מאבטחים, עובדי בריכה (לא מצילים), חדרנים, עובדי מטבח וחדר אוכל ועוד.

משרות מועדפת בתחומי החקלאות - גם בקיבוצים
יש לנו יופי של משרות שבטח יעניינו אותך. בחר את העבודות המתאימות לך מלא פרטים ותתחיל לעבוד.

למפעל נטפים בקיבוץ חצרים דרושים /ות עובדי/ות ייצור
פתאלכתיבת קורות חייםצ´ילדרנס פלייסאל-שי