חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » לאיזה מדינה לא צריך ויזה ?
המשמר הלאומיאורב אבטחה

לאיזה מדינה לא צריך ויזה ?

מאת: מערכת פק"ש | 3/9/2012
אז השתחררת ואתה רוצה לעבוד, לעשות כסף...כסף טוב...אולי עבודה בחו"ל...וואו, עבודה בארה"ב .... נשמע טוב...רוצה לקנות כרטיסים... אבל, אופס....אין לך ויזה!!!

כל מי שרוצה לעשות כסף טוב ומהר יודע שעבודה בחו"ל היא אופציה מעולה. הבעיה היא שיש מדינות בהן צריך אשרת שהייה (ויזה) על מנת שיהיה אפשר להישאר במדינה לתקופה ארוכה.  אז מה עושה מי שאין לו ויזה ומי שאין לו כוח להוציא ויזה?

´דרושים
דרושים בארה"ב - תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית הוא מהמרתיעים ביותר

ארה"ב היא הדוגמא הטובה ביותר למדינה שאליה אי אפשר להיכנס ללא ויזה. התהליך להוצאת ויזה הוא יקר ובעיקר מציק ומייגע.התהליך יכול להגיע לסכום של אלף שקל ושלא נדבר על הזמן שתצטרכו לשרוף בשגרירות. קיימת האופציה להשתמש ב"שירות הוצאת ויזות" חברות ומשרדים הבקיאים בפרוצדורה ודואגים לסגור לכם את כל הפרטים הבירוקרטיים ולקבוע עבורכם את התור לראיון בשגרירות ארה"ב לקבלת הויזה.

החלטנו לקבץ לכם כמה מדינות מעניינות שתוכלו לעבוד בהן בלי כל הטרטור של הוצאת ויזה, שתוכלו לקנות כרטיס, לנחות ולהתחיל לעבוד.

יעדים טובים מאוד תוכלו למצוא באירופה, המובילים ביניהם הם אנגליה שהיא אולי היעד החוקי ביותר עם היצע העבודות הגדול ביותר, ספרד שם מרווחים את השכר הגבוה ביותר אך ברוב המקומות מחפשים עובדים בעלי דרכון אירופי, איטליה, הולנד ואפילו צרפת, למרות שהם לא כל כך אוהבים לדבר אנגלית. במדינות אלו תוכלו לעבוד במכירת ציורי שמן, עגלות, אבטחה, אופר וכו´...

אם לא בא לכם אירופה, יש אופציות רחוקות ומרתקות לא פחות. דרום אפריקה היא יעד לא רע בכלל, שוק העבודה שם פורח ובתולי מספיק לגרום להם להתלהב ממוצרי ים המלח. אם ממש בא לכם להרגיש אמריקה אז האופציה בשבילכם היא ללא ספק קנדה. שזה בערך כמו ארה"ב רק קצת יותר קר ועם מבטא קצת מוזר, אבל זה שווה את זה שלא צריך להוציא ויזה.

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבגדרושים ישרוטלפתאלהמשמר הלאומי