חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » לימודים בחו"ל
אורב אבטחהT&M 2022

לימודים בחו"ל

מאת: מערכת פק"ש | 4/9/2012
ענף הלימודים בישראל פורח, מכללות נוספות נפתחות מידי שנה, ואוניברסיטה חדשה נוספת (אריאל) כבר הגיחה לאויר העולם, נכון, יש מבחר עצום של מסלולי לימוד אותם תוכלו ללמוד בארץ וניתן אף לומר כי אין מקצוע אותו לא תוכלו ללמוד פה. אבל... יש כאלה שרוצים ללמוד בצורה קצת אחרת, במקום אחר ובשפה אחרת.

אם מתחשק לכם ללמוד בחו"ל או שאתם פשוט לא רואים את עצמכם לומדים בארץ, כדאי שתדעו ששוק הלימודים בחו"ל פורח גם הוא, מידי שנה עוד ועוד ישראלים מגלים את האופציה של הלימודים בחו"ל: לימודי רפואה, לימודי וטרינריה, לימודי אדריכלות, לימודי מנהל עסקים, לימודי עיצוב או עיצוב אופנה, כמעט כל תחום שתרצו, ניתן ללמוד בחו"ל. אחד היתרונות הבולטים בלימודים בחו"ל הוא שבחלק מהמקרים תוכלו ללמוד ברמה גבוהה ברבה מאשר בארץ.

אחת המדינות היותר פופולאריות ללימודי ישראלים בחו"ל היא איטליה, שם תוכלו למצוא לימודי וטרינריה ומנהל עסקים, מדינות נוספות הן ספרד, אוסטרליה, קנדה, בריטניה, הולנד ורומניה, בעיקר ללימודי רפואת שיניים.

לימודי משפטים בניו יורק - כנראה ראיתם יותר מידי טלויזיה...
חולמים על לימודי משפטים בניו יורק ? כנראה ראיתם יותר מידי טלויזיה...

הרבה מהישראלים הלומדים בחו"ל פנו לכיוון בעקבות תנאי קבלה. בהרבה מדינות, במיוחד במקצועות הרפואה, מוצעת לישראלים אופציה להתקבל ללימודים שאליהם לא הצליחו להתקבל בארץ. כמעט בכל המקצועות החל מרפואת שיניים ועד וטרינריה, התעודות והתואר קבילים בארץ, אין בעיה לסיים את הלימודים בחו"ל ולחזור לארץ כדי להתחיל לעבוד (לאחר הסמכה).

סטודנטים ישראלים שלומדים בחו"ל מקבלים ויזת סטודנט במדינה בה הם לומדים והם יכולים לעבוד באותה מדינה ללא קושי בירוקרטי נוסף. בנוסף, תעודת סטודנט מקנה בחלק מהמדינות גם הננה בתשלום שכר הדירה, ממש כמו בישראל... או שלא!

´´´"הגעתי´´
"הגעתי עד למטוס והחלטתי שאולי בכל זאת עדיף לי ללמוד בארץ"

אם חשבתם ללמוד בחו"ל קחו בחשבון כי אין מדובר רק בשכר לימוד שהרי קושי בקבלת מלגה ללימודים במדינה אחרת יהיה גדול פי כמה. מלבד זאת הוצאות בסיסיות שתוכלו לחסוך בארץ כמו מגורים, אם תמשיכו לגור אצל ההורים, לא תוכלו לחתוך ותיאלצו לשכור לכם מקום משלכם אי שם בגולה.

רוצים ללמוד, אבל לא בארץ?

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
איי-טים אילתעבודה באבטחה באילת עם מגוריםפתאלשלמה סיקסט