יעדים טיול אחרי צבא בעידן פוסט קורונה

מאת: מערכת פק"ש | 4/4/2021
אחת הפגיעות הכי משמעותיות שגרמה הקורונה לחיילים משוחררים היא בטיול הגדול. אם עד לפרוץ המגיפה, הלו"ז היה ברור וכמעט כל מי שהשתחרר מהצבא עבד כדי לחסוך לטיול הגדול, מאז הקורונה זה לא בהכרח כך.
  • שיתוף:

המגיפה הכתה חזק בכל העולם ודרום אמריקה והמזרח שקיבלו אליהם בזרועות פתוחות צעירים (המעדיפים לטייל במקום למצוא עבודה אחרי צבא), הפכו ליעדים לא רלוונטים. אז מה עושה חייל שהשתחרר בתקופת הקורונה ומרגיש שהוא חייב לטייל כדי לנקות את הראש? מרגיש שהוא חייב חוויה משמעותית של טיול ביעדים לא שגרתיים? מחשב מסלול מחדש! למרות שהיעדים שהיו רלוונטיים לפני הקורונה אינם רלוונטיים עכשיו, אין שום סיבה לוותר על טיול אחרי צבא. הנה כמה לוקיישנים שיכולים להתאים בעידן הקורונה.

טיול אחרי צבא - מחשבים מסלול מחדש
טיול אחרי צבא - מחשבים מסלול מחדש

חייל משוחרר, את שביל ישראל כבר עשית?
שביל ישראל, הלא הוא המסלול שחוצה את ישראל לאורכה, הפך להיות אופציה פופולרית במיוחד על חיילים משוחררים בתקופת הקורונה. המסע אורך כמספר חודשים ועובר בהמון מקומות, מהצפון הרחוק ועד אילת, כאשר סביר להניח שבחלקם עוד לא הייתם. זהו מסלול יפהפה שיפגיש אתכם עם המון חבר'ה (ישראלים או תיירים מחו"ל) ויאפשר לכם להכיר את ישראל דרך הרגליים. העלויות הן נמוכות מאוד וניתן לטייל בשביל לאורך כל השנה, מה שהופך אותו לאפשרות נהדרת בימי קורונה.

יוון וקפריסין כמו שלא הכרתם
אמנם אלו יעדים קרובים שאף פעם לא נחשבו ליעדים לטיול אחרי צבא, אבל יוון וקפריסין מקבלות אליהם ישראלים מחוסנים ללא צורך בבידוד, מה שהופך אותן לרלוונטיות מאוד לטיול שכזה. תוציאו לעצמכם מהראש את הקלאסים הכל כלול, ותגלו שאפשר לטייל באיים, בהרים, ובכפרים של קפריסין וליהנות מחוויה יוצאת דופן ולא מוכרת כלל. אלו מדינות מרתקות מבחינה תרבותית ועשירות באוצרות טבע ולמרות שהן לא היו כך בעבר, הן מאוד מאוד מתאימות לטיול שחרור של מספר חודשים. יש המון מה לראות בהן!

האיים המלדיבים? לא לעשירון העליון בלבד!
יעד נוסף שמקבל אליו ישראלים מחוסנים הוא האיים המלדיבים. אין ספק שהם מותגו כמקום לעשירים בלבד, אבל אם תחשבו מחוץ לקופסה (ותוציאו מהתכנון מלונות מפוארים), תגלו שהוא יכול להתאים גם עבור טיול אחרי צבא. במלדיביים יש גם מקומות לינה זולים יותר , מסלולי טיול מגוונים וטבע עוצר נשימה. לא בטוח שיהיה לכם מה לעשות שם במשך כמה חודשים, אבל זו בהחלט יכולה להיות אופציה טובה כדי "להרגיע" את הצורך בטיול אחרי הצבא, עד שייפתחו יעדים נוספים בעולם.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
עמוד אורנג´לבטח דרכךדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםשלמה סיקסט