חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » להרוויח משיווק ברשת - לא מה שמספרים לכם
אבטחה בווינהעמוד אורנג´

להרוויח משיווק ברשת - לא מה שמספרים לכם

מאת: מערכת פק"ש | 14/6/2021
אם אתם נמצאים לפחות שעה ביום ברשתות החברתיות או ברחבי האינטרנט, כנראה שלא הצלחתם להימנע מהצעות עבודה בשיווק ברשת. הבטיחו לכם להרוויח אלפי שקלים ביום, הבטיחו לכם משכורות של הייטק והכל מהספה בבית!

אם תשאלו אותנו לדעתנו נגיד לכם שהצעות העבודה האלו גובלות בחלק לא קטן מהמקרים בהטעיה נטו. שיווק ברשת הוא רעה חולה והמודעות האלו מצליחות להפיל בפח הרבה מאוד אנשים שמתפתים אליהן. רגע לפני שאתם משאירים את הפרטים שלכם לאנשים שרלטנים, אתם חייבים לקרוא את הסקירה שעשינו על עבודות שיווק ברשת.

שיטת שיווק פרמידה שככל הנראה תתרסק עליכם
"פירמידה" זה כינוי למודל עסקי שיווקי שעוסק בתגמול כספי על צירוף אנשים למשחק. מה זה אומר? מישהו יכניס אתכם לחברה ולניסיון להרוויח משיווק ברשת ואתם תתוגמלו על אנשים נוספים שאתם תצרפו.

גם מתוך הקורסים ללימודי שיווק ברשת שתמצאו יש לא מעט מידע מוטה ומוטעה
גם מתוך הקורסים ללימודי שיווק ברשת שתמצאו יש לא מעט מידע מוטה ומוטעה

הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שתשלמו סכום ראשונים ואת שאר הכסף תרוויחו מאנשים אחרים שישלמו את הסכום הראשוני אלא שבפועל לא תראו כסף. זו נוכלות לשמה שלצערנו הרב עדיין מופצת כהצעת עבודה מפתה שרבים נופלים אליה. כשאמרנו שהפרמידה תתרסק עליכם, בהחלט התכוונו לכך. לא רק שלא תרוויחו מזה שקל, אתם גם תפסידו את הסכום ששמתם. כיום משווקים את השיטה הזו תחת שמות שונים (אף אחד לא יגיד לכם שזו פרמידה), אך עליכם לבחון את זה בצורה ביקורתית וקפדנית ולא ליפול בפח הזה.

אל תאמינו לכל הנתונים שמציגים לכם!
מי שיציע לכם לעבוד בשיווק רשתי אלו אנשים מלאי כריזמה ויכולות שכנוע שיגרמו להכל להיראות מושלם. הם יציגו לכם נתונים שקריים, גרפים של רווחים שמעולם לא היו וישתמשו בשלל מידע לא מדויק כדי לשכנע אתכם להצטרף אליהם לתרמית. הם ינקבו בסכומים לא הגיונים, יגידו לכם שכל מה שדרוש זה שעה עבודה ביום ועוד אילו ואילו שקרים. הצעות העבודה האלו יגיעו בתור תגובות לפוסטים בפייסבוק, בתור פרסומות באתרים ובשאר הרשתות ושיטות נוספות מתוחכמות. אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם!

רוצים להרוויח באמת משיווק ברשת? זו הדרך
לפני שחדרו לחיינו שלל התרמיות של השיווק הרשתי, שיווק ברשת היה מקצוע של ממש. כמובן שגם היום מדובר בתפקיד חשוב ומשמעותי, אלא שלצערנו כל התרמיות האלו פגעו בו. אם שיווק דיגיטלי מעניין אתכם לכו ללמוד את התחום! תצברו ידע וניסיון, תעבדו בשיווק אמיתי שאינו מפיל אנשים בפח, ותעסקו בדבר האמיתי. כמו בכל תחום אחר, גם בשיווק ברשת אין קיצורי דרך והנחות. צריך ללמוד ולעבוד קשה כדי להצליח וגם הבכירים ביותר כנראה לא מרוויחים אלפי שקלים בשעה מהספה בבית.

צוות שגיאמאהל ומגדלתנועת אחרייהתאמה