חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » מה עושים באבטחת מעברים ואיך זה עובד?
אבטחה בווינהדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

מה עושים באבטחת מעברים ואיך זה עובד?

מאת: מערכת פק"ש | 22/6/2021
אמנם צה"ל הוא זה שאחראי על אבטחת הגבולות שלנו, אבל תתפלאו אולי לקרוא שהוא נעזר בחברות אזרחיות למשימה החשובה והמאתגרת הזו.

החברות שעוסקות באבטחת מעברים וצה"ל עובדים בדרך כלל בשיתוף פעולה ושומרים על ביטחון התושבים שמתגוררים בגבולות.

לוחמים מגויסים לתפקידי אבטחה - וגם לא לוחמים יכולים לעבוד כבודקים
לוחמים מגויסים לתפקידי אבטחה - וגם לא לוחמים יכולים לעבוד כבודקים

הצעירים שעובדים בחברות האזרחיות עושים את זה באחריות, באומץ, במסירות ונהנים מתנאים טובים ומכסף מצוין. זו עבודה שמתאימה לחיילים משוחררים יוצאי יחידות קרביות (אך יש גם אופציות למי שלא שירת בקרבי) , ואם יש לכם צורך באקשן, אדרנלין, ובתפקיד מלא משמעות זה לגמרי המקום בשבילכם.

מה עושים מאבטחי מעברים בחברות אזרחיות?
אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם עד כמה רגישים הם הגבולות של מדינת ישראל, ובאיזה קלות הם יכולים להתקלח. מאבטחי מעברים הם אלו שאחראים על הסדר והביטחון בגבולות ובזכותם התושבים יכולים לישון בשקט. הם מבצעים סיורים יומיים וליליים באיזורים שבאחריותם, מבצעים בדיקות לכל מי שעובר בגבול, עושים סריקות ונדרשים לגלות אחריות רבה. העבודה היא במשמרות 24/7 (כולל סופ"ש וחגים כמובן) וברוב המקרים תהיו מחוייבים לשאת נשק במהלך העבודה.

לא גרים באיזור? יש אופציה למגורים!
אם אתם לא מתגוררים בסמוך לאחד מגבולות הארץ אבל כן רוצים להשתלב בתפקיד המאתגר והמעניין הזה, חברות רבות מעניקות לעובדים שלהן מגורים מסובסדים. זו אפשרות מצוינת למי שמחפש עבודה עם מגורים בסביבה צעירה ודינאמית. רוב מאבטחי המעברים הם חיילים משוחררים, כך שתזכו לעבוד עם חבר'ה צעירים באווירה טובה ועם חיי חברה עשירים.

תנאי קבלה למשרות אבטחת מעברים
עבודה באבטחת מעברים נחשבת לטופ של עבודות האבטחה והיא לא מתאימה לכולם. בחלק מהחברות עבר קרבי הוא תנאי סף ובכולן שירות צבאי הוא חובה. בנוסף לכך תצטרכו לעבור מבחני קבלה, מבחני כושר גופני וכמובן שגם הכשרה שבה תלמדו את התפקיד לעומק. בחברות אבטחה רבות ניתנים מענקים לעובדים לאחר תקופה מסוימת (בנוסף למשכורות החודשיות המתגמלות), כך שיש כאן הזדמנות לחסוך הרבה מאוד כסף. עבודה באבטחת מעברים היא גם עבודה משתלמת מאוד, אבל גם עבודה עם שליחות וערך מוסף בשמירה על ביטחונם של אזרחי ישראל.

משרות אבטחה באתרים אסטרטגים תמצאו פה

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
ישרוטל כללי 2017עמוד אורנג´תנועת אחרייאורב אבטחה