חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » ימים פתוחים בזום - ככה זה עובד היום
ישרוטל מלצריםT&M 2022

ימים פתוחים בזום - ככה זה עובד היום

מאת: מערכת פק"ש | 24/8/2021
עד פרוץ מגפת הקורונה הזום היחידי שהכנו הוא זה שבמצלמה. אלא שהמגפה העולמית והפתאומית הזו חשפה אותנו לתוכנה מיוחדת שהפכה להיות מוכרת לכולם (ובעקבות כך גם המניות שלה עלו!).

אז התחילו ללמוד דרך הזום, לקיים פגישות וראיונות עבודה, לדבר עם משפחה וחברים ואפילו לראות הופעות. גם הימים הפתוחים שהתקיימו עד אז במכללות ובאוניברסיטאות עברו להיות בזום והם אפילו היו מוצלחים במיוחד. אחד הדברים הטובים (ואין הרבה כאלו) שיצאו מהקורונה הוא שהתפתחנו מאוד מבחינת טכנולוגית. זה נכון למקומות עבודה, לבתי ספר וגם למוסדות להשכלה גבוהה. ימים פתוחים בזום? אל תפסלו מראש, ככה זה לגמרי עובד היום!

ככה נראית כיתה... וככה נראית הכניסה למכללה....
ככה נראית כיתה... וככה נראית הכניסה למכללה....

ימים פתוחים בזום באוניברסיטאות
אפשר אולי לחשוד באוניברסיטאות שהן מיושנות יותר או מסורתיות יותר ונראה את ההתפתחות הטכנולוגית אצלן מאוחר יותר.  המציאות בשטח מראה שזה ממש לא כך וגם האוניברסיטאות בארץ עשו קפיצה טכנלוגית בעקבות הקורונה. בין האוניברסיטאות שמקיימות ימים פתוחים בזום תמצאו את אוניברסיטת תל אביב, חיפה, האוניברסיטה העברית ואחרות. הימים הפתוחים המקוונים מאורגנים היטב והם זוכים להצלחה רבה. איך זה עובד? אתם נמצאים עם המחשב שלכם בכל מקום שאתם בוחרים ועוברים סיור וירטואלי שכולל את כל המידע שאתם צריכים להכיר.

יום פתוח במכללה דרך הזום
כמובן שגם המכללות לא נותרו מאחור וכמעט כולן מציעות ימים פתוחים בזום שזוכים גם הם להצלחה מסחררת. הם מועברים על ידי צוות הדרכה מקצועי ומתוכננים היטב כדי להיות פרקטיים וחוויתיים, ובעיקר כדי לספק לכם את כל המידע הדרוש על המכללה. היתרון ביום פתוח בזום הוא שאתם יכולים "ללכת" למספר רב של ימים פתוחים, בעוד באלו הפרונטאליים הייתם צריכים להתמקד במכללה אחת או שניים מטעמי חוסר זמן.

ימים פתוחים בזום לצד ימים פתוחים פרונטאליים - היתרון גדול, הבחירה שלכם!
אמנם ימים פתוחים בזום התחילו להתקיים מכורח הנסיבות, אבל ההצלחה שלהם גרמה להם להישאר גם כשהקורונה דעכה. רוב המוסדות להשכלה הגבוהה מקיימים כיום את שתי האופציות זו לצד זו: גם ימים פתוחים מקוונים בזום וגם פרונטאליים במוסד עצמו. זה יתרון גדול עבור המתעניינים בלימודים שיכולים גם להגיע לכמה ימים פתוחים שהם רוצים ולקחת החלטה חכמה.

נירטלישרוטל כללי 2017אבטחה באלביטדיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג