חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » יתרונות עבודה מועדפת בתחנת דלק
נירטלמצודת דוד ירושלים

יתרונות עבודה מועדפת בתחנת דלק

מאת: מערכת פק"ש | 21/9/2012
בצפון, בירושלים בבאר שבע או באילת, לא משנה איפה אתם גרים, תמיד תוכלו למצוא תחנת דלק בקרבת מקום. עבודה בתחנות דלק היא הבולטת ביותר והמועדפת על משתחררים מכל אפשרויות העבודה המועדפת.

אז לכל המשתחררים שעדיין שוקלים האם כדאי לעבוד בתחנת דלק על מנת לקבל את מענק העבודה המועדפת אספנו עבורכם את היתרונות הבולטים כדי לסגור לכם את כל הפינות, ולעזור לכם להחליט:

קירבה לבית
כמו שכבר צוין מעלה: תחנות דלק נמצאות בכל מקום. לא משנה אם זה פז, דלק, סונול, דור אלון, טן או כל חברת דלק מוכרת אחרת (מחילה ממי ששכחנו). נורית דלק ברכב נדלקת כאשר יש עוד כ 20 ק"מ בממוצע לנסיעה, מה שאומר שבסבירות גבוהה מאוד תצטרכו למצוא ברדיוס מקסימלי של 20 ק"מ מביתכם לפחות תחנת דלק אחת.

קירבה לבית - יתרון בעבודה בתחנת דלק
קירבה לבית - יתרון בעבודה בתחנת דלק

עבודה במשמרות
תחנות דלק רבות נותנות שירות מלא 24 שעות ביממה וכמובן יש צורך לתפעל אותן. אז אם בחרתם לעבוד כמתדלק או כמוכרנים בחנויות הנוחות תוכלו לעשות זאת במקביל לדברים אחרים בחיים כמו השלמת בגרויות או הכנה לפסיכומטרי.

מגוון התפקידים
לתפעול תחנת דלק יש צורך באנשים למגוון תפקידים אשר כולם מזכים במענק עבודה מועדפת. בתחנת דלק תוכלו להיות: מתדלקים, מוכרים בחנויות נוחות (דוגמת YELLOW של פז או מנטה של דלק), שוטפי רכבים, נהגי מיכלית, מסייעים בתדלוק עצמי ואפילו אנשי נקיון.

עניין רב
תחנת הדלק ברוב שעות היממה לא נחה. רכבים נכנסים, רכבים יוצאים - לא משעמם אף פעם. לכל נהג יש מה להגיד על מחירי הדלק ויהיה מוכן בשמחה לפתוח איתך במרתון קללות ראש ממשלה עד יתמלא המיכל וימשיך בדרכו.

נוכח מחירי הדלק העולים - מרתון קללות ראש ממשלה
נוכח מחירי הדלק העולים - מרתון קללות ראש ממשלה

חנויות נוחות
ככל הנראה קוראים להן חנויות נוחות כי נוח לעבוד בהם. בזמן שחבריכם המתדלקים יעבדו בחוץ בחום מעיק או בקור חודר עצמות, אתם תהיו בחנות הממוזגת, תתענגו על ארומת הקפה, תציעו ללקוחות לקחת לדרך את דיסק הלהיטים החדש של אליקו, ומקסימום תואילו בטובכם לדבר איתם דרך האינטרקום שצריך לצעוק לתוכו כל דבר לפחות פעמיים כדי שיבינו אותך.

מענק עבודה מועדפת
כן כלכלי, לא כלכלי, כן משתלם, לא משתלם.... נותנים לך – תיקח!!! אם עוד לא חלפה שנה ממועד שחרורך מהצבא אתה עוד לא משלם מס הכנסה וזאת כנראה ההזדמנות היחידה שלך בחיים לקבל בונוס אמיתי בכסף "CASH" ממדינת ישראל.

לסיום: הבגדים...
לדגמ"ח אתם כבר רגילים, ואוהדי מכבי מבינכם יוכלו לבחור לעבוד ב"פז" וללבוש כל הזמן צהוב- כחול. איזה עבודה אחרת תאפשר להם את זה????

עבודות לחיילים משוחררים מלוח הדרושים
יש לנו יופי של משרות שבטח יעניינו אותך. בחר את העבודות המתאימות לך מלא פרטים ותתחיל לעבוד.

מועדפת בתחנת הדלק פז חולון - דרושים מתדלקים ומוכרנים לחנות הנוחות
דרושים מוכרנים/יות ביילו בתחנות "פז" בחיפה, בקרית אתא
דרושים/ות מתדלקים/ות לתחנות דלק Ten - מועדפת!!!
דרושים מתדלקים ומוכרנים לתחנות סונול ברחבי הארץ
דרושים עובדים/ות לתחנת דלק פז קיבוץ גלויות תל אביב
לרשת תחנות דלק דרושים מתדלקים
לתחנת דלק פז בבת-ים דרושים עובדים
דרושים/ות מוכרנים/ות לחנות הנוחות
עבודה באבטחה באילת עם מגוריםדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםאבטחה באלביטלמטייל