על עבודה בחו"ל ומגיפות עולמיות

מאת: מערכת פק"ש | 3/2/2022
הקורונה תפסה את כולנו לא מוכנים ואפשר להגיד שכמעט ואין תחום שלא נפגע. אבל אם יש מישהו שנפגע אפילו יותר מהאחרים זה כל מי שתיכנן לטוס לעבוד בחו"ל.
  • שיתוף:
שלא כמו אסונות מזג אוויר או מצבי מלחמה, הקורונה היא גלובלית ומשותפת לכולם כך שעם סגירת השמיים נסגרו כמעט כל האפשרויות לעבודה בחו"ל. אז מה עושים? האם צריך לוותר על החלום? האם יש מדינות שכן אפשר לטוס אליהן לעבוד? יצאנו לבדוק מה עובר על התחום של עבודה בחו"ל בזמן מגיפה עולמית וחזרנו עם כמה דברים מעניינים.

עבודה בעגלות אחרי הקורונה

בראשית משבר הקורונה נסגרו עגלות רבות ברחבי העולם ולא רק שצעירים ישראלים לא טסו לעבוד בעגלות, חיילים משוחררים רבים שהיו שם נאלצו לעצור את החלום ולחזור לארץ.

בתחילת 2020 הקורונה הגיעה והעולם עצר...
בתחילת 2020 הקורונה הגיעה והעולם עצר... חיילים משוחרים רבים עצרו או ביטלו את הטיול הגדול


אלא שמאז עברו כמה חיסונים בנהר, ואפשר להגיד שמדינות רבות למדו לחיות לצד הקורונה. כתוצאה מזה נפתחו מחדש העגלות ונפתחה גם האופציה של עבודה בעגלות בחו"ל. כמו אז גם עכשיו מדובר באפשרות רווחית, מתגמלת ומתאימה במיוחד לצעירים ישראלים שחולמים לעשות הרבה כסף בזמן קצר.

מדינות שאפשר לטוס לעבוד בהן בקורונה

מה שלמדנו במשבר הקורונה הוא שכל מדינה על הגלובוס מנהלת אותו מעט אחרת. בזמן שאוסטרליה וניו זילנד נמצאות בסגר ממושך, אנגליה הסירה את כל המגבלות וגם ארה"ב בדרך לשם. אם אתם חושבים לטוס לעבוד בחו"ל תחשבו לעשות את זה במדינה שהמגבלות בה אינן נוראיות כל-כך ואפשרויות התעסוקה רבות יותר. כמו כן בחרו מדינה שלא נחשבת למוכת קורונה (הודו למשל) והקפידו לשמור על בריאותכם.

עבודות בחו"ל לישראלים בזמן הקורונה

אז במה יכולים ישראלים לעבוד בזמן הקורונה? כמו לפני פרוץ המגיפה, אפשרויות התעסוקה הן רבות ותוכלו לעשות כמעט הכל: עבודה בעגלות, משרות בסוכנות היהודית, משרות אבטחה לישראלים בחו"ל, עבודות בשיפוצים וחברות הובלות, עבודה במנעולנות, בשירות לקוחות של חברות בינלאומיות ועוד. רק שימו לב שעכשיו נכון יותר מתמיד למצוא עבודה *לפני* שטסים לחו"ל כדי להיות בטוחים יותר בזמן שגם ככה אינו ממש בטוח.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
T&M 2022עמוד אורנג´ישרוטל אילת קבטיםהתאמה