חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » השוואת מחירים קורסי פסיכומטרי
המשמר הלאומידרך ארץ

השוואת מחירים קורסי פסיכומטרי

מאת: מערכת פק"ש | 30/9/2012
הגעת לגיל שאפשר להתחיל.... בחיפוש קורס פסיכומטרי!!!! משימה לא קלה בכלל בהתחשב במספר בתי הספר וסוגי הקורסים המוצעים. אתה גולש ו.... כולם טובים, כולם מדהימים, כולם יודעים את כל מה שצריך אבל למה המחירים בין הקורסים כל כך שונים??? או תכל´ס – כמה זה עולה לי?

בתי ספר רבים מציעים קורסי הכנה לפסיכומטרי במטרה להעמיד את הנבחנים בנקודה הטובה ביותר לקראת הבחינה מבחינת מיומנויות ולא פחות חשוב בביטחון העצמי – נבחן אשר יודע לקראת מה הוא מגיע יהיה רגוע יותר וישיג תוצאה טובה יותר. כמספר מכוני ההכנה רבות עוד יותר השיטות. בהתאם לשינויים בפסיכומטרי משתנות ומתעדכנות גם תוכניות הלימוד. השינויים הנגזרים מכך למחירי הקורס ברוב המקרים לא יהיו מורגשים, ובלבול רב בקרב מועמדים בתקופה שלפני הרפורמה בבחינה (הוספת כתיבת מאמר) שכן המתכונת משתנה באופן מהותי ולא היה ברור איזה סוג של הכנה לבחינה תינתן עבור המחיר המשולם. דבר אחד ניתן לקבוע בוודאות: קשת האפשרויות רחבה מאוד.

קורסי הכנה לפסיכומטרי - מגוון רב ומבלבל של בתי ספר ומסלולים
קורסי הכנה לפסיכומטרי - מגוון רב ומבלבל של בתי ספר ומסלולים

מחיר קורס פסיכומטרי משתנה ונקבע על פי פרמטרים רבים. ביניהם: אורך הקורס, סוג הקורס (פסיכומטרי אחד על אחד חייב לעלות יותר מאחד על שלושים תלמידים....) קבוצת גיל ועוד. חיילים משוחררים מהווים קהל יעד ברור ועיקרי לקורסי פסיכומטרי ויוכלו ליהנות מהטבות והנחות.

סדרי גודל מחיר לקורסי פסיכומטרי

  • יואל גבע – המחיר לקורס רגיל נושק ל 10337 ₪ ולחיילים משוחררים כ- 8270 ₪
  • לחמן פסיכומטרי – מחיר לקורס רגיל כ 5000 ₪ ולמשתחררים כ – 3500 ₪
  • היי קיו – מחיר רגיל לקורס כ 8000 ₪ וחיילים משוחררים זוכים להנחה משמעותית של כמעט 2000 ₪
  • קידום – כ 7500 ₪ לקורס במסלול הרגיל, ולחיילים משוחררים באיזור ה 5500 ₪ (המחירים אינם מתייחסים לקורסי "מועדון 700").
  • אנקורי - מחיר לקורס פסיכומטרי כ - 6500 ₪ ולחיילים משוחררים כ 4500 ₪
  • EZ WAY - כ 7000 ₪ לקורס והטבה של כ 2000 ₪ לחיילים משוחררים.

מומלץ להרים טלפון ולהתעדכן מול בתי הספר שמתאימים לכם במחיר העדכני אותו תצטרכו לשלם. תשאלו ותבררו עם חברים, מכרים, דודים וכל מי שניסה כדי לנסות עוד לפני ההרשמה איזה בית ספר מלמד בשיטה שהכי תתאים לכם.

הבהרה: בהשוואת מחירי קורס פסיכומטרי בבתי הספר השונים המובאת כאן, המחירים הינם מחירים ממוצעים לפי מספר מקורות שונים ואין חובה כי אם תתקשרו לבתי הספר לא תקבלו מחיר שונה. מטרתנו היא להציג סדר גודל מחירי קורס פסיכומטרי בלבד! ואין לראות בנתונים שהובאו בכתבה, בסדר המוסדות או בכל פרט אחר ניסיון לדרג, לחוות דעה או להמליץ על בית ספר זה או אחר.

קורסי הפסיכומטרי במחירים הכי טובים

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
דרושים ישרוטלצ´ילדרנס פלייסעבודה באבטחה באילת עם מגוריםישרוטל כללי 2017