קורסי הייטק שמתאימים לחיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 8/1/2023
בניגוד למה שרבים חושבים אפשר להשתלב (וגם ממש להצליח!) בהייטק גם בלי תואר ראשון ואחרי שתלמדו קורסים בתחום. הנה כמה אפשרויות לקורסי הייטק שמתאימים לחיילים משוחררים.
  • שיתוף:
יש את אלו שכשהם משתחררים מהצבא אין להם מושג קלוש לגבי העתיד שלהם, אז מתחילים עבודה זמנית, מתכננים טיול ארוך בעולם, אחר כך הם יירשמו לפסיכומטרי ורק אז אולי יהיה להם איזשהו כיוון והם יחליטו מה ללמוד. אבל לא אתם. אתם יודעים כבר מזמן שיש רק מקום אחד לכוון אליו והוא : הייטק. האמת? אנחנו לגמרי מבינים אתכם. בהייטק יש כל-כך הרבה הזדמנויות, תנאים מעולים, משכורות מפנקות וגם הרבה עניין אז טוב מאוד שאתם לא מבזבזים את הזמן!

תכנות, סייבר, פיתוח אפליקציות ועוד ועוד אפשרויות ללימודי הי טק
תכנות, סייבר, פיתוח אפליקציות ועוד ועוד אפשרויות ללימודי הי טק

קורסי תכנות - הדרך שלכם להשתלב במקצוע מבוקש ומתגמל במיוחד

אם אתם מחפשים תחום בהייטק שיש לו ביקוש עצום (וכנראה שתמיד הוא יהיה מבוקש), תחום שהמשכורות בו הן גבוהות ואפשר להשתלב בו גם ללא תואר ראשון , לכו על קורסי תכנות! זה לא הולך להיות קל, ואפילו מאוד מאתגר, אבל אם תסיימו בהצלחה את הקורס תוכלו להתברג לחברות הייטק מובילות. רק כדי לסבר את האוזן נספר שהמשכורת ההתחלתית של מתכנת היא 15,000 ש"ח ומשם זה רק הולך ועולה.

קורסים בהייטק שאפשר לשלם עם כספי הפיקדון הצבאי

לימודים, כידוע , הם אחת מהסיבות שבגינן אפשר למשוך את הפיקדון הצבאי עוד לפני שעוברות חמש שנים וקורס הייטק הוא סיבה מספיק טובה כדי לעשות זאת! אבל רגע לפני שאתם נרשמים לקורס שבחרתם, חשוב לוודא שזה מקום מוכר שאפשר לנצל את הפיקדון בשבילו. אם תבחרו ללמוד תכנות אצל אדם פרטי או במקום לא מוסדר, כנראה שלא תוכלו לשלם לו בפיקדון... בחרו מוסד לימודים מוכר על ידי המדינה למימוש כספי הפיקדון. כך תוכלו להתחיל ללמוד מיד עם השחרור ומבלי לבזבז זמן.

"לוחמים להייטק" - תכנית ייחודית לבוגרי שירות קרבי שחולמים על הייטק

אי אפשר להגיד שמשרד הביטחון והקרן לחיילים משוחררים לא קשובים לצרכי הצעירים, והתכנית "לוחמים להייטק" היא הוכחה חיה לכך. מדובר בתכנית חדשה וייחודית שמיועדת לבוגרי שירות קרבי ומציעה סבסוד כמעט מלא של לימודי פיתוח תוכנה. התכנית מציעה גם מענקי מחיה, השמות בחברות הייטק לאחר לימודים אחרי הצבא והיא מהווה מקפצה עצומה למי שחולם על הייטק.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
דרך ארץנירטלדיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבגצ´ילדרנס פלייס