חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » מכללת רמת-גן תנאי קבלה
המשמר הלאומיאבטחה באלביט

מכללת רמת-גן תנאי קבלה

מאת: מערכת פק"ש | 10/10/2012
מכללת רמת גן מוכרת בעיקר כאחד ממרכזי הלימוד הגדולים ביותר של האוניברסיטה הפתוחה ורבים מהמבקשים ללמוד לתואר ראשון לפחות בודקים בשלבי הרישום את האלטרנטיבה עקב תנאי הקבלה הנתפסים כנוחים יותר.

מלבד הלימודים לתואר ראשון מציעה המכללה גם לימודים לתואר שני M.B.A של האוניברסיטה הפתוחה או של אוניברסיטת Heriot-Watt הסקוטית. מכללת רמת גן מפעילה גם כן יחידה ללימודי חוץ המסמיכים לתעודה בשלל מקצועות מבוקשים: חשבונאות, ניהול, נדל"ן, שוק ההון, מקצועות המחשב, תקשורת ו...... עולם היין.

דרישות קבלה לימודים לתואר ראשון (B.A) במכללת רמת-גן
מעל ל 6000 סטודנטים בכל שנה לא טועים. מכללת רמת גן מציעה באיזור המרכז את האלטרנטיבה הפשוטה והמהירה ביותר להתקבל ללימודי תואר ראשון. בלימודים לתואר ראשון המכללה לא מהווה את המוסד המסמיך אלא משמשת כמרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה.
מועמדים ללימודים לתואר של הפתוחה לא נדרשים בפסיכומטרי או בתעודת בגרות!!!! מה שמאפשר כמעט לכל אחד להתקבל, והאוניברסיטה מציעה שלל מסלולים מעניינים: לימודי ניהול, לימודי כלכלה, לימודי מדעי המדינה, סוציולוגיה, תעשייה וניהול, מדעי המחשב, פסיכולוגיה ועוד.
לפני שאתם בוחרים ללמוד במכללת רמת גן חישבו היטב האם אתם בנויים למסלול לימודים קשה מהרגיל אשר מצריך המון משמעת עצמית. לא מעט סטודנטים מגלים כבר בסימסטר הראשון כי "זה לא בשבילם" ובוחרים לא להמשיך במכללה.

דרישות קבלה לימודים לתואר שני (M.B.A) במכללת רמת-גן
אם תנאי הקבלה לתואר ראשון היו "פיקניק" הרי שבקבלה ללימודים לתואר שני תידרשו לפחות בתואר ראשון....
מוסמך אוניברסיטה במינהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה – יתקבלו בעלי תואר ראשון מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה עם ממוצע ציונים של 80 ומעלה, ייתכנו חריגים.

דרישות קבלה היחידה ללימודי חוץ במכללת רמת-גן
היחידה מסמיכה למגוון מקצועות במגוון תחומים וברמות שונות. חקל מהמסלולים יידרשו מהמועמדים דרישות שונות כמו למשל: בלימודי שוק ההון והפנסיה – יש צורך בתואר ראשון ובמסלול דוברות ויחסי ציבור יש לעבור ראיון אישי.
חלק מהקורסים של היחידה ללימודי חוץ יקנו ללומדים נקודות זכות לתואר ראשון ללומדים במכללה.

מתעניינים בלימודים לתואר ראשון?

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
ישרוטל כללי 2017פתאלדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםלמטייל