קורסים למשתחררים שהם נטו בשביל הנשמה

מאת: מערכת פק"ש | 22/8/2023
מעבר ללימודי תואר או תעודה שתקדם אתכם לעבר הקריירה. לאחר ששרתתם את המדינה במסירות בלתי מעורערת- תנו משהו לנפש שלכם. תנו לה להתמלא, להשתחרר ולקבל ערכים מוספים. קבלו מאיתנו כמה רעיונות לקורסים ייחודיים.
  • שיתוף:
השתחררתם מהצבא? מזל טוב! המעבר לחיים האזרחיים אינו פשוט. אחד הדברים שבוודאי תכננתם לעשות- הוא למשוך את כספי הפיקדון ולנצלם. ישנם אפיקי לימוד רבים שמוכרים בתור מטרות חוקיות לניצול כספי הפיקדון. תנו לנו להציע לכם משהו אחר.

גם לימודי עיסויי יתנו הרבה לגוף של אחרים אבל הרבה לנפש שלכם...
גם לימודי עיסויי יתנו הרבה לגוף של אחרים אבל הרבה לנפש שלכם...

אמנות ויצירה - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

בתחומי האמנות והיצירה תוכלו למצוא קורסים במגוון עצום של תחומים- תכשיטנות, פיסול, ציור ורישום, נגרות, שזירת פרחים, צורפות, רישום ואיור, אמנות בעור, מוזיקה, כתיבה יוצרת ועוד קורסים מגוונים. קורסי לימוד אלו מספקים תרפיה ומרחב לעיבוד מחשבות ורגשות פנימיים. באמצעות אמנות, אפשר למצוא נחמה, לעבד את החוויות הישנות ולגלות צורות חדשות של ביטוי עצמי. כמובן שיחד עם מילוי מצברי הנפש- תפתחו אפיק פרנסה שיוכל להיות הקריירה הבאה שלכם.

מדעי הרוח, יהדות, רוחניות ומיסטיקה לחיילים משוחררים 

קורסי לימוד בנושאים רוחניים מהווים כלי רב עוצמה לגילוי עצמי וצמיחה אישית תוך חיבור מחדש עם הנשמה. רבים מוצאים נחמה בצלילה למחקרים פילוסופיים או דתיים. קורסי לימוד אלו מספקים דרך לחקור שאלות של משמעות, מטרה ואופי היקום. וכמובן הרחבת אפיקי הידע והאינטליגנציה. תוכלו למצוא קורסים ביהדות וכשרות, קבלה, גרפולוגיה, קואוצ'ינג, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, מדיטציה ומודעות עצמית, כמובן שאלו הן רק דוגמאות, ויש עוד המון תחומים. למעשה כמעט בכל תחום שבו תתעניינו.

איך לבחור קורס שמתאים לי?

נסו מצד אחד לחשוב: מה היה תמיד החלום שלכם? במה רציתם מאז ומעולם להעמיק, ללמוד או לדעת? מן הצד השני- בדקו: האם חשוב לכם ללכת על תחום שרק יספק את הנפש שלכם, או שתרצו בד בבד לשלב לימודי רוח ונפש, אך בתחום שיבטיח לכם אפיק כלכלי ופרנסה בעתיד? שאלות אלו ינחו אתכם בבחירת תחום הלימודים. כמובן שחשוב לברר כי מוסד הלימודים מוכר לצורך מימוש כספי הפיקדון, על מנת שלא תצטרכו לממן את הלימודים מכיסכם הפרטי.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
תנועת אחרייT&M 2022לבטח דרכךעמוד אורנג´