קורסים של הכנה לפסיכומטרי עבור חיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 16/11/2023
כל חייל שגזר חוגר, מתחיל לתכנן את עתידו. אם התכנון שלכם הוא לימודים (כמובן שאנחנו לא מדברים על הטיול, מקווים בשבילכם שתספיקו לפני...), הדרך ללימודים אקדמיים עוברת בפסיכומטרי.
  • שיתוף:
קבלו מידע על קורסי הכנה לפסיכומטרי לחיילים משוחררים, וכל מה שיעזור לכם למצוא את הקורס הנכון.

השקעה בהכנה לפסיכומטרי = השקעה שמצדיקה את עצמה!

כידוע לכל אחד, פסיכומטרי הוא המבחן שפותח את שערי האקדמיה לכל סטודנט פוטנציאלי. זהו המבחן שמסייע להבין את תחומי החוזק שלכם, ואת האופציות הלימודיות שלכם. בנוסף, ברוב מוסדות הלימוד מבחן פסיכומטרי מהווה תנאי סף לקבלה ללימודים, כשבכל מסלול לימודים נדרש ציון סף אחר על מנת להתקבל.

טופס מימוש כספי פיקדון עבור לימודים או קורס פסיכומטרי
טופס מימוש כספי פיקדון עבור לימודים או קורס פסיכומטרי

המבחן עצמו לא הולך להיות קל!!! ועל מנת לקבל בו ציון גבוה, בעיקר כדי להתקבל למסלולים רציניים כמו רפואה- יש צורך לעבוד קשה. למעשה, ניתן לומר כי קשה עד בלתי אפשרי להשיג ציון גבוה ללא קורס הכנה שיעזור לכם להתכונן כמו שצריך למבחן. השקעה בקורס הכנה היא המפתח להצלחה במבחן הפסיכומטרי. אבל בתור חיילים משוחררים, ודאי תשמחו לגלות כי יתכן ואתם זכאים להטבות

הטבות בקורס הכנה לפסיכומטרי? כל חייל משוחרר זכאי!

לוחמים משוחררים מצטיינים, חיילים בודדים משוחררים וחיילים משוחררים שעומדים בתנאים סוציו-אקונומיים עשויים להיות זכאים לסיוע במימון קורס פסיכומטרי. הזכאות נקבעת על-ידי צה"ל ומופיעה באזור האישי של החייל/ת. ניתן לנצל את ההטבה עד 5 שנים לאחר השחרור. יחד עם זאת, חשוב שתדעו, שגם אם אינכם עונים על הקריטריונים המקנים לכם את ההטבה, בכל מקרה תוכלו לממש את כספי הפיקדון לצורך מימון קורס הכנה לפסיכומטרי. כידוע, מימון לימודים לחיילים משוחררים הינו אחת המטרות הקבועות בחוק לצורך מימוש כספי הפיקדון, וקורס הכנה לפסיכומטרי בהחלט עונה על הקריטריונים הללו.

איך בוחרים קורס פסיכומטרי אחרי הצבא

דבר ראשון, מומלץ לוודא במכון ההכנה לפסיכומטרי שהמקום מוכר לצורך מימוש הפיקדון על מנת שתוכלו לממש בו את כספי הפיקדון הצבאי. שנית, בדקו עם סטודנטים אחרים: האם הקורס שם היה מקיף דיו? האם הם מרגישים שהגיעו מוכנים יותר? אל תתביישו לשאול ולברר, ולמצוא את המקום הכי נכון עבורכם. כאן תמצאו מאגר איכותי של מוסדות וקורסי הכנה לפסיכומטרי, במיוחד לחיילים משוחררים.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםעמוד אורנג´מידרגדרך ארץ