עבודה בחקלאות ללא ניסיון

מאת: מערכת פק"ש | 28/2/2024
מה כן צריך בחקלאות בישראל? ידיים עובדות וחרוצות, מוטיבציה, נכונות לעבודה קשה וחיוך. בתמורה תקבלו, כמו שאמרנו, סביבת עבודה שאין שנייה לה וכמובן ששכר מתגמל מאוד.
 • שיתוף:
בואו נדבר רגע על כמה סיבות טובות לעבודה בחקלאות: קודם כל סביבת העבודה. הרי באיזה עוד מקום תיהנו משמיים כחולים, אוויר נקי, והרבה ירוק? בטח לא בעבודה במשרד או במפעל. סיבה שנייה היא האנשים שיעבדו איתכם. במקרים רבים של עבדוות חקלאיות יעבדו איתכם חבר'ה צעירים, רבים מהם באותו סטטוס כמוכם - של חיילים משוחררים, כך שהולכת להיות אווירה מעולה. הסיבה השלישית (מתוך עוד רבות) היא העובדה שבהמון עבודות חקלאיות בכלל לא צריך ניסיון קודם ולכן זה מתאים לכם בול.

מועדפת בחקלאות - הזדמנות ללא מעט משוחררים להכיר את תחום החקלאות וליהנות מחוויה ייחודית
מועדפת בחקלאות - הזדמנות ללא מעט משוחררים להכיר את תחום החקלאות וליהנות מחוויה ייחודית

מועדפת בחקלאות - לא צריך ניסיון קודם

משרות שמוגדרות עבודה מועדפת בחקלאות "מראש" לא דורשות ניסיון קודם, שהרי זה כל הקונספט של עבודה מועדפת. תוכלו להשתלב לעבודה בקטיף, זריעה והכנת שטחים חקלאים, אבל גם בעבודה במשתלות או חממות. יש מגוון רחב של עבודות חקלאיות שמוכרות למועדפת וכמעט בכולן תוכלו להשתלב גם בלי ניסיון קודם. המשכורות הן מתגמלות ובנוסף לכך תהיו זכאים למענק של למעלה מ-9000 שקלים, מה שהופך את הסיפור למאוד מאוד משתלם.

הצעות עבודה בחקלאות שמתאימות לחיילים משוחררים

ההצעה המשתלמת ביותר היא כמובן למצוא משרה בחקלאות שגם מוכרת למועדפת. יחד עם זאת, יש גם משרות בחקלאות שאמנם לא מוכרות לעבודה מועדפת, אבל יכולות בהחלט להתאים גם למי שאין לו ניסיון קודם. זו יכולה למשל להיות משרה של מוכרים במשתלות, מנהלי צוות בקטיף, עבודה בבתי אריזה של תוצרת חקלאית וכו'. כמו כן כדאי שתכירו שיש גם מגוון תכניות שמשלבות עשייה חקלאית וחינוכית עם תרומה לקהילה והן אפילו מוכרות לעבודה מועדפת לצעירים אחרי צבא!

עבודה בחקלאות לבעלי רישיון טרקטור ללא ניסיון קודם

יש לכם רישיון טרקטור? יש לכם יתרון גדול בתחום החקלאות! הביקוש לנהגי טרקטור הוא גדול וגם אם טרם הספקתם לצבור ניסיון בעבודה חקלאית, תוכלו להשתלב במגוון תפקידים מתגמלים במיוחד. אלו יכולות להיות משרות זמניות לחצי שנה (עם אופציה של עבודה מועדפת) או אפילו משרות קבועות עם הזדמנות ללמוד את התחום ואולי אפילו לפתח קריירה מצליחה בחקלאות.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
בואו לעבוד בפרויקטים חקלאיים וליהנות ממועדפת
יש לנו יופי של משרות שבטח יעניינו אותך. בחר את העבודות המתאימות לך מלא פרטים ותתחיל לעבוד. הגשת המועמדות באתר היא בחינם ולא מצריכה הרשמה
 • דרושים מנהלים/ות לדוכני מזון - ימים ב-ו´ - תנאים מעולים + אפשרות לסידור מגורים

  מקום העבודה: מושב אביגדור
  דרוש עובד עם ראש גדול - פרפקציוניסט - למשרת מתפעל יריד
  העבודה כוללת מכירת תוצרת חקלאית בכמה נקודות בארץ - פריקה / הקמה יריד / עבודות מחסן ועוד
  ימי ראשון לא עובדים❗️
  ימי העבודה הם ב’-ו׳ כולל שישי
  11,000 ₪ בחודש!*ֶ (ברוטו) (220 שעות, ממוצע של 50 ₪ לשעה כולל שעות נוספות) 
  + תוספת נסיעות ואוכל 🙏.
  שעות- 10-13 שעות ביום 
  לאחר שנה העלאה בשכר  👌
  ניתן לקבל מגורים לאחר 3 חודשים בקיזוז  שכירות מינמלית
  דרישות:
  לא לעדינים!
  לא לעצלנים!
  לא למפונקים!
  המשרה מצריכה לצאת בשעות בוקר מוקדמות
  עדיפות לרשיון ג
  התחייבות לשנה - עדיפות
  המשרה מיועדת לנשים ולגברים
פתאלמידרגאיי-טים אילתדרך ארץ