חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » קורס שוק ההון על חשבון הפיקדון
המשמר הלאומיעבודה באבטחה באילת עם מגורים

קורס שוק ההון על חשבון הפיקדון

מאת: מערכת פק"ש | 6/11/2012
שיעור מספר 1 בקורס שוק ההון: אם תרוויח יותר בלהשקיע את מה שעומד לרשותך – הצלחת.

 אם הכלל הזה נראה לכם ברור אז אתם יכולים להבין שאם תשקיעו את כספי הפיקדון הצבאי הממתינים לכם היום בלימודי שוק ההון, תוכלו להרוויח לא מעט כסף בעתיד....

למי מתאים ללמוד בקורס שוק ההון?
קהל היעד לקורסי שוק ההון הוא מגוון אך נוכל למצוא מכנה משותף אחיד בין כל המשתתפים. אנשים אשר מעוניינים לרכוש ידע אשר יכול להיות מתורגם לכסף או למקצוע מכניס.
קיימים קורסים בתחום אשר מותאמים לבעלי ידע מוקדם: כלכלי, בנקאי, ביטוחי או משפטי. קורסים אלו ייחשבו מתקדמים ויעמיקו בחומר קצת יותר. בהנחה שבתקופת התיכון השקעת את כל האנרגיות שלך בלישון ולהיות אנטי ובצבא השקעת את הכסף שלך בסיגריות, חייל משוחרר יהיה לרוב ללא רקע מוקדם ויוכל להכיר בקורס לראשונה אפיקי השקעה בורסאיים אמיתיים.
רק שיהיה ברור: אף אחד לא מבטיח לכם שמחר תעשו קופות בבורסה כאילו אין מחר. חושים ואינטואיציות זה טוב, אבל עם ניסיון אמיתי ומוכח בתחומים כלכליים לא ניתן להתווכח.

אם תחשבו על זה טוב: כספי הפיקדון הצבאי הם כסף להשקעה..
אם תחשבו על זה טוב: כספי הפיקדון הצבאי הם כסף להשקעה...

מה לומדים בלימודי שוק ההון?
אז רק אחרי שנלמד להכיר מושגי יסוד כלכליים, חוקיים וכו´ נגיע לתכל´ס. קורסי שוק ההון אמורים להקנות מיומנויות לבחירת אפיקי השקעה מניבים, ללמד ניתוח טכני של אינפורמציה אשר יכולה להגיע ממגוון מקומות.
ע"מ לנסות לגעת בפרקטיקה ברוב הקורסים יועמדו לזכות כל סטודנט כספים וירטואלים להתנסות.

איפה ניתן לממש את הפיקדון ללימודי שוק ההון?
ישנם בתי ספר רבים המלמדים קורסי בשוק ההון. על מנת לממש את הפיקדון הצבאי לימודים יש לוודא כי המוסד אותו בחרתם מוכר לצורך העניין. לחלק מחברות ההשקעות הגדולות יש בתי ספר משלהם והם אופציה מתאימה למשימה בד"כ כמו למשל: האקדמיה לפיננסים של מגדל שוקי הון.

מכללות ובתי ספר מובילים בתחום שוק ההון

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
איי-טים אילתעמוד אורנג´צוות 3שלמה סיקסט