שירות בתי סוהרברהשגה אילת
חיילים משוחררים » מידע למשתחרר » כנס משתחררים

כנס משתחררים

כל משוחרר זוכר את הרגע בו הוא קיבל את הזימון לכנס משתחררים מהמש"קית חינוך, הזמנה סגולה ויפה עם השם שלך עליה שאומרת "בוא...האזרחות מחכה לך", קשה לקלקל את ההתרגשות מהכנס, אפילו העובדה שצריך להגיע לשם על מדי א´ זניחה לעומת העובדה שעוד מעט תראה מה יש לאזרחות להציע לך.

את הכנס השחרור מארגנים צה"ל והיחידה להכוונת חיילים(קישור), הכנס מתקיים במרכז הירידים בתל אביב ומציגים בו מעל 100 חברות מתחום ההשמה וכוח אדם, הלימודים האקדמאיים, פסיכומטרי, קופות חולים, חברות סלולר, בנקים ועוד ועוד ועוד....

כשמגיעים לכנס מבינים שזאת נקודה מעניינת בתהליך השחרור אבל היא בעיקר מעידה על החיים שאחרי הצבא. בכנס עצמו אתם פחות חיילים משוחררים אלא יותר לקוחות לעתיד, מגוון החברות רואות בחיילים משוחררים (ובצדק!) לקוחות פוטנציאליים, לכן חשוב לשים לב שאתם לא חותמים על מסמכים אלא אם כן אתם מבינים על מה חתמתם ואתם באמת מעוניינים בכך.

ודאו כי אכן לקחתם אתכם את ההזמנה כי ללא הזמנה ותעודת חוגר לא ניתן להיכנס לכנס. במחזורי גיוס גדולים הכנס מתקיים לאורך מספר ימים לכם ודאו כי אתן הולכים ליום אליו זומנתם, הכנס הקרוב מתקיים ב11/12/15-7. 

  • רישום וקליטה: תמוקם עמדת רישום מרכזית בה כל חייל שמתייצב לכנס יצטרך להירשם באמצעות תעודת חוגר (מקבל ספח השתתפות + שובר מזון + שי + תוכנית היום)
  • כל חייל יוכל לפנות באופן עצמאי באמצעות הצגת שובר לכל אחת מעמדות האירוע על פי הפירוט:
    • הרצאה בנושא זכויות חיילים משוחררים.
    • תערוכת לימודים ותעסוקה - חובה.
    • חלוקת שי.
    • חלוקת מזון.

בכל אחת מעמדות האירוע יקבל החייל חותמת המעידה על כך שהשתתף בתחנה זו.אורב אבטחה

פתאל

גרינפיס

SIHחיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן