מידע למשתחרר

  • שיתוף:

חייל משוחרר??? קולולולו בשעה טובה ובמזל טוב!!!
עכשיו שמע טוב: החיים זה לא פיקניק ורמות הבירוקרטיה שאתה הולך לפגוש יסבירו לך את זה בצורה הטובה ביותר. מדור "מידע למשתחרר" של פק"ש הוא התחנה הראשונה בה כדאי לכל חייל משוחרר לעבור. עוד לפני שתשאל השתדלנו לענות על כל השאלות החשובות. חשבנו על כל מה שיכול לעניין אותך והבאנו את כל הטפסים להם אולי תזדקק. תקרא, תפנים תלמד ותוכל להתחיל ליהנות מהשינוי המבורך ומתחילת דרכך החדשה. צוות האתר "פק"ש" מאחל לך הצלחה בכל דרך בה תבחר ויעמוד לרשותך ב pakash.co.il לספק את המידע והתוכן החיוני, העדכני והרלוונטי ביותר ברשת לחיילים משוחררים.


אתר פק"ש הינו אתר המידע העדכני והמקיף ביותר לחיילים משוחררים. מדור "מידע למשתחחר" הוא תחנת חובה בדרך מהבקו"ם לאזרחות. כון תוכלו לקרוא על זכויותכם וללמוד על חובותיכם, לדעת מה עליכם לעשות ואיך בדרך לאזרחות.

כל מה שחייבים לדעת אחרי שגוזרים את החוגר
אז מה מחכה לך כאן? כמו שאמרנו, באנו לעזור ולחזק ובעיקר לעשות את הכל פשוט יותר כי אנחנו יודעים שזה יכול להיות מבלבל וקצת מסובך. לפניך מידע רלוונטי לכל מי שגזר את החוגר או הולך לעשות את זה ממש בקרוב. מה למשל? כל מה שצריך לדעת על תשלומים לביטוח לאומי ולמס הכנסה. כל מה שצריך לדעת על ביטוחי בריאות (אין יותר חר"פ ומרפאה צבאית! תגידו ברוכה השבה לקופת החולים...). זכויות שמגיעות לכם בתור חיילים משוחררים, חובות, מידע על מענקים ופקדונות, מידע על כנסי משתחררים וחופשות שחרור וכו´.

כל מה שחייבים לדעת כדי לתכנן את העתיד
המידע שציינו עד כאן רלוונטי לתקופה הסמוכה למועד השחרור, אבל מה לגבי העתיד הקצת יותר רחוק? גם לזה דאגנו כמובן. מידע על לימודים, קורסי פסיכומטרי, עבודה מועדפת, זכויות משרתי מילואים, מילגות ללימודים, קורסים והכשרות מקצועיות ולמעשה כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את חיי האזרחות ברגל ימין.

מבולבלים? אנחנו כאן בשבילכם
נכון שחיכיתם לזה המון זמן ונכון שחלמתם על יום השחרור בערך מהרגע שהתגייסתם, אבל חשוב להבין שהרגע הזה מלווה גם בהרבה בלבול ומתח. עם כל הקושי, יש משהו נוח ומחבק במסגרת הצבאית. יש מי שדואג לשירותי הרפואה שלך, לתעסוקה, ולכל דבר אחר. מעכשיו זה רק אתם ועצמכם! ואנחנו כמובן… הרי אמרנו שבאנו לעזור לכם. בואו ללמוד את כל מה שחשוב לדעת כשהופכים להיות אזרחים. קראו, בדקו, חקרו ועשו לעצמכם דרך קלה וטובה. אנחנו כאן לכל דבר ועניין.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
לבטח דרכךאורב אבטחהתנועת אחריי