טיול אחרי צבא

  • שיתוף:

יש שיגידו שהטיול של אחרי צבא הוא הכח שהצליח להחזיק אותם שפויים ולהעביר את השלוש שנים. שעות על מגדלים וסיורים שאיפשרו למחשבות שלכם לנדוד למחוזות הכי רחוקים, הכי מבודדים, הכי יפים, הכי מיוחדים הכי אקזוטים, הכי עמוסים וצפופים והעיקר – הכי לא בארץ

זה לא שלארץ המובטחת אין מה להציע והיו כבר מי שבחרו לטייל בגולן, בגליל, לחצות את הארץ לרוחבה או אפילו להשלים את שביל ישראל בתור הטיול הגדול. אבל יש קסם אחר בלהתנתק מהכל במעין קריאה ראשונה של עצמאות ושחרור אמיתיים. לעלות על מטוס עם כרטיס פתוח בידיעה שאתה בדרכך ליעד אחד וביום מן הימים כשתחליט לחזור זה ככל הנראה יהיה מיעד אחר לחלוטין אולי אפילו לא באותה יבשת.

טיול של מספר חודשים בעולם הוא בהכרח לא דבר זול וקיימות מספר דרכים לממן אותו. יש שיחליטו לשלב עבודה בחו"ל כבר בתחילת הטיול על מנת לצבור סכום כסף נאה שיספיק לתקופה ארוכה, ויש את אלה שקודם יגמרו את מה שיש ורק אח"כ אולי יחשבו ל איך ממנים את ההמשך (גם אם זה אומר להתקשר לבכות לאבא קצת...).

אפשרויות היעד הן רבות כאשר הפופולאריות ביותר הן: טיול למזרח, טיול להודו, טיול לדרום אמריקה, טיל לארה"ב חוף לחוף, טיול לאוסטרליה, טיול לניו זילנד או אפילו טיול לאירופה. כל מטייל והטעם שלו, כל מוצ´ילר והדרך שלו.

תיהנו, תראו עולם, (תשימו את התליון מגן דוד שסבתא נתנה לכם בתוך החולצה..) ותחזרו בשלום.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
עבודה באבטחה באילת עם מגוריםאבטחה באלביטמאהל ומגדלצ´ילדרנס פלייס