חיילים משוחררים » דרושים » דרושים סונול

דרושים סונול

את תחנות הדלק של "סונול" ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. על כל דרך ראשית ובקרבה לכל יישוב כמעט. החברה הפעילה בישראל כבר משנת 1924מקפידה לפעול על מספר עקרונות אשר מנחים אותה בעבודה מול לקוחות ובכלל: הגינות, איכות וידידותיות. שירות מצוין ומקצועי במתן שירותים ואספקת מוצרים איכותיים תוך שמירה על יחס אדיב וידידותי לאדם וחשוב לא פחות – גם לסביבה. לחיילים משוחררים אשר רוצים לעבוד בעבודה מועדפת ולזכות במענק, תחנות הדלק של "סונול" מהוות אפשרות מצוינת. זמינות התחנות כמעט בכל דרך וכל יישוב תאפשר עבודה מועדפת "קרוב לבית" ובתנאים טובים בחברה מובילה.

דרושים סונול
דרושים מתדלקים ומוכרנים לתחנות סונול ברחבי הארץמשרה מספר: 169
מקום העבודה: תחנות דלק סונול בכל הארץ
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
לא משנה אם היעד שלכם הוא המזרח הרחוק או קריירה ארוכה, תחנות הדלק "סוגוד" של חברת סונול יכולה להיות התחנה הראשונה שלכם: עם מסלולים מהירים לקריירה ניהולית או לקבלת המענק. אז בואו תכירו את החבר’ה שלכם שכבר עובדים כמתדלקים, מוכרנים ואחמ"שים  וצאו לדרך הכי כיפית כדי להגיע ליעד שלכם.
דרישות:
המועמדים /ות לעבודה נדרשים /ות לפנות בעצמם /ן לסניף למוסד המוסד לביטוח לאומי הרלבנטי על מנת לוודא עמידתם /ן בתנאי הזכאות למענק העבודה המועדפת.
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: דרושים סונול

קצת על העבודה בדרושים סונול

מתדלקים בסונול כעבודה מועדפת
עבודה בתחנות דלק נחשבת לעבודה מועדפת. לתחנות סונול ברחבי הארץ דרושים מתדלקים. העבודה לפרק זמן הנדרש תזכה משתחררים במענק עבודה מועדפת מהביטוח הלאומי, אך לא רק. מתדלקים בתחנות סונול זוכים לעבודה בתנאים טובים הכוללת עבודה על שכר בסיס ונוסף בונוסים ומענקים ועמלות גבוהות על מכירות. שעות העבודה גמישות ומאפשרות למשתחררים בשנים הראשונות לעבוד במקביל ללימודים או הכנה לפסיכומטרי.

דרושים מוכרנים לחנויות הנוחות של "SoGood"
חנויות השירות "סוגוד" של סונול הן תחנת רענון אולטימטיבית לנהגים אשר עצרו לתדלק (או רק להתרענן....). ממוכרנים בחנויות הנוחות נדרשת יכולת שירות גבוה. מכירות בהיקפים מרשימים יזכו את העובדים בעמולות בנוסף לכך שהעבודה בחנויות הנוחות נחשבת לעבודה מועדפת. למתמידים ולמתאימים קיימות אפילו אפשרויות קידום.