שירות בתי סוהרברהשגה אילת
חיילים משוחררים » לימודים » » מכוני הכנה לבגרות

מכוני הכנה לבגרות

כל הזין!!! הנה שוב אתה פוגש טריגונומטריה, פיסיקה, פרזנט פרוגרסיב ומגלה שזה לא סימפל בכלל!!!! לא הפתעה כזאת גדולה למי שכל התיכון עשה שכונה, אבל עם עוד כמה קילוגרמים של בגרות אמיתית (מנטלית, לא מבחן) אתה מבין שכדי להתקבל ללימודים, או סתם ליישר קו עם דרישה בסיסית לחלוטין, כדאי לך לעשות את זה הפעם קצת יותר ברצינות.

עשרות רבות של בתי ספר ומכוני הכנה לבגרויות קיימים ברחבי הארץ, חלקם מתמחים בנושאים מסוימים ויתאימו למי שכבר ממוקד ויודע מה ירצה ללמוד וחלקם כלליים וידאגו, איך שלא יהיה, להראות לכם את הדרך הקצרה ביותר עבורכם לתעודת הבגרות. לפניך רשימה של בתי ספר מובילים המעבירים קורסי הכנה לבגרות. בחר על פי איזור מגוריך את בתי הספר המתאימים לך ביותר, שלח פרטיך, וכבר עשית צעד רציני בדרך להיות "זכאי לתעודת בגרות" ולהתחלה טובה יותר באזרחות.


מידע על מכוני הכנה לבגרות

השלמת בגרויות אחרי הצבא
חיילים משוחררים רבים מוצאים עצמם בצומת הדרכים הזאת. משתחררים מהצבא ומתחילים לחשוב קדימה כשחלק בלתי נמנע המדרך אל המקצועות המבוקשים ביותר היא שיפור בגרויות (וזה עוד מבלי לדבר על הפסיכומטרי...). תעודת בגרות בישראל היא תנאי בסיסי לקבלה בהרבה מוסדות לימוד ולא רק ללימודים אקדמאיים, גם מסלולים רבים של לימודי תעודה יבקשו לוודא כי אתם בעלי תעודת בגרות ומקומות תעסוקה עלולים לדרוש זאת כתנאי קבלה לעבודה. תוכלו להיתקל בכך במיוחד כשמדובר במקומות מוסדיים אם תנסו להתגייס למשטרה או לשירות בתי הסהר.

שיפור בגרויות
גם אם כבר יש לך תעודת בגרות, ייתכן כי אם תרצה להתקבל ללימודי תואר ראשון במסלולי לימוד מבוקשים כגון: רפואה ראיית חשבון, משפטים ועוד תצטרך לעשות מאמץ נוסף ולהתמודד עם בחינות הבגרות על מנת לעמוד בתנאי הקבלה הגבוהים והבלתי מתפשרים.

בתי ספר ומכוני הכנה לבגרות
אין מה לדאוג!! גם אם החלטתם להשלים בגרויות אף אחד לא מצפה שתיזכרו משהו מהתיכון אחרי הצבא ברמה שתספיק להיבחן בבגרות שוב. על מנת לעבוד את המסוכה במהירות ובהצלחה מומלץ להצטרץ לקורסי הכנה לברות בבתי הספר השונים. בצורה עניינית ומרוכזת תלמדו את החומר ותזכו לטיפים וטכניקות למידה שיוכלו לסייע לכם גם בהמשך בלימודיכם באוניברסיטה או במכללה בה תבחרו. רוב בתי הספר אף יציעו לימודי בגרות בלימודי ערב כך תוכלו גם לעבוד וגם להתכונן לבחינת הבגרות.

משרד ראש הממשלה

צ´ילדרנס פלייס

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג

הוט אקטיב סיילס

בוא להגשים את החלום - עבודה בחו"ל

דרושים ישרוטל


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן