ייעוץ והכוונה למכוני הכנה לבגרות
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

מכוני הכנה לבגרות

כל הזין!!! הנה שוב אתה פוגש טריגונומטריה, פיסיקה, פרזנט פרוגרסיב ומגלה שזה לא סימפל בכלל!!!! לא הפתעה כזאת גדולה למי שכל התיכון עשה שכונה, אבל עם עוד כמה קילוגרמים של בגרות אמיתית (מנטלית, לא מבחן) אתה מבין שכדי להתקבל ללימודים, או סתם ליישר קו עם דרישה בסיסית לחלוטין, כדאי לך לעשות את זה הפעם קצת יותר ברצינות.

עשרות רבות של בתי ספר ומכוני הכנה לבגרויות קיימים ברחבי הארץ, חלקם מתמחים בנושאים מסוימים ויתאימו למי שכבר ממוקד ויודע מה ירצה ללמוד וחלקם כלליים וידאגו, איך שלא יהיה, להראות לכם את הדרך הקצרה ביותר עבורכם לתעודת הבגרות. לפניך רשימה של בתי ספר מובילים המעבירים קורסי הכנה לבגרות. בחר על פי איזור מגוריך את בתי הספר המתאימים לך ביותר, שלח פרטיך, וכבר עשית צעד רציני בדרך להיות "זכאי לתעודת בגרות" ולהתחלה טובה יותר באזרחות.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכוני הכנה לבגרות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • מכון ההכנה היחיד שהוא גם תיכון אינטרנטי - בוא ללמוד ולהצליח !
    הלימודים ב: ראשון לציון, ת"א, פ"ת, ירושלים, צפון, אשדוד, רעננה, חיפה
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכוני הכנה לבגרות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על מכוני הכנה לבגרות

השלמת בגרויות אחרי הצבא


חיילים משוחררים רבים מוצאים עצמם בצומת הדרכים הזאת. משתחררים מהצבא ומתחילים לחשוב קדימה כשחלק בלתי נמנע המדרך אל המקצועות המבוקשים ביותר היא שיפור בגרויות (וזה עוד מבלי לדבר על הפסיכומטרי...). תעודת בגרות בישראל היא תנאי בסיסי לקבלה בהרבה מוסדות לימוד ולא רק ללימודים אקדמאיים, גם מסלולים רבים של לימודי תעודה יבקשו לוודא כי אתם בעלי תעודת בגרות ומקומות תעסוקה עלולים לדרוש זאת כתנאי קבלה לעבודה. תוכלו להיתקל בכך במיוחד כשמדובר במקומות מוסדיים אם תנסו להתגייס למשטרה או לשירות בתי הסהר.

שיפור בגרויות


גם אם כבר יש לך תעודת בגרות, ייתכן כי אם תרצה להתקבל ללימודי תואר ראשון במסלולי לימוד מבוקשים כגון: רפואה ראיית חשבון, משפטים ועוד תצטרך לעשות מאמץ נוסף ולהתמודד עם בחינות הבגרות על מנת לעמוד בתנאי הקבלה הגבוהים והבלתי מתפשרים.

בתי ספר ומכוני הכנה לבגרות

אין מה לדאוג!! גם אם החלטתם להשלים בגרויות אף אחד לא מצפה שתיזכרו משהו מהתיכון אחרי הצבא ברמה שתספיק להיבחן בבגרות שוב. על מנת לעבוד את המסוכה במהירות ובהצלחה מומלץ להצטרץ לקורסי הכנה לברות בבתי הספר השונים. בצורה עניינית ומרוכזת תלמדו את החומר ותזכו לטיפים וטכניקות למידה שיוכלו לסייע לכם גם בהמשך בלימודיכם באוניברסיטה או במכללה בה תבחרו. רוב בתי הספר אף יציעו לימודי בגרות בלימודי ערב כך תוכלו גם לעבוד וגם להתכונן לבחינת הבגרות.

נירטלT&M 2022אבטחה בווינהצוות 3אבטחה באלביטפוקס ראשי