שירות בתי סוהרדומינוס פיצה
חיילים משוחררים » לימודים » פסיכומטרי

פסיכומטרי

קשה, לא נעים, מתסכל, מיותר ומה לא עוד אמרו על הפסיכומטרי, אבל מה לעשות הוא כאן, וכנראה ישאר עוד הרבה זמן.
הפסיכומטרי הינו כלי ההערכה היחיד אשר נועד להעריך מועמדים שונים לפי סולם ערכים דומה. הוא נכתב, מנוהל ונבדק ב"מרכז הארצי לבחינות ולהערכה" וחשיבתו ומשקלו לקבלה ללימודים במקרים רבים יהיה קריטי. הבחינה הספיכומטרית משתנה ומתעצבת כל הזמן מה שהופך את תקופת הלימודים לבחינה מותחת ומאתגרת, ולהוות כלי סינון לגיטימי למוסדות הלימוד. קיימים בתי ספר לפסיכומטרי רבים המציעים שיטות לימוד ותרגול שונות: החל מפסיכומטרי לליקוי למידה, דרך מועדוני מצטיינים למועמדים בעלי פוטנציאל הצלחה גבוה ועד פסיכומטרי אחד על אחד. בחרו בקפידה את בית הספר בו תחליטו ללמוד וודאו כי שיטת הקורס מתאימה להרגלי הלימוד שלכם. קחו את התקופה הזאת באיזי ואל תשכחו שאם לא הלך - תמיד אפשר לעשות עוד אחד...


מידע על פסיכומטרי

ריכזנו עבורכם מידע רב, חוויות, טיפים שימושיים ותוכן רב שיעזור לכם להתכונן למבחן הפסיכומטרי על הצד הטוב ביותר

פסיכומטרי על חשבון הפיקדון
כפי שוודאי הבנתם , הרוב הגדול לא יוכל לחמוק מבחינת הפסיכומטרי כדי להתחיל ללמוד… אבל רגע! יש גם בשורות טובות בפינו. כדי לממן את קורס לימודי הפסיכומטרי תוכלו להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי שמגיעים לכם. זה אומר שתוכלו להתחיל ללמוד את הקורס גם אם אין לכם את הסכום הדרוש לכך. לא בכל מקום ניתן לעשות זאת (נגיד ותחליטו ללמוד אצל מורה פרטי כנראה שהוא לא עובד עם ההסדר….) ולכן שווה לברר בטרם נרשמים.

קורס פסיכומטרי בלימודי ערב
אין ספק כי קורס פסיכומטרי הוא קורס תובעני ואינטנסיבי במיוחד. במשך רוב הקורס תוכלו לעבוד כאשר רק לקראת סופו תצטרכו להוריד את המינון כדי להתכונן כראוי לבחינה הגורלית. ניתן לבחור בקורס בלימודי ערב וכך לנצל את שעות הבוקר שלכם לעבודה (או לבילוי בים…). מכוני הפסיכומטרי מציעים מגוון מסלולי לימוד, הן בבוקר והן בערב , ולכן כל אחד יכול למצוא את המסלול המתאים עבורו.

לימוד עצמי לפסיכומטרי
אפשרות נוספת שעומדת בפניכם היא ללמוד בעצמכם אל הבחינה, בלי קורס ובלי מדריך. איך זה עובד? ישנן בשוק חוברות פסיכומטרי ללימוד עצמי שמכילות את כל מה שצריך לדעת כדי ללמוד לבחינה באופן עצמאי. בואו נניח את הדברים על השולחן - קל זה לא ! זה מאתגר, זה מורכב, זה דורש משמעת עצמית ויכולות למידה גבוהות במיוחד, אבל זה אפשרי. וזה חוסך את הכסף לתשלום על הקורס כך שיש לזה גם יתרון גדול.

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
על זה שבחינת הפסיכומטרי היא בחינה קשה במיוחד אין כל וויכוח. לא סתם יצא לה שם של מאיימת כמעט כמו האיום הגרעיני. עבור לקויי למידה בחינת הפסיכומטרי מהווה אתגר גדול עוד יותר אבל בהחלט ניתן לעשות זאת. צעירים המאובחנים כלקויי למידה צריכים לחפש מכונים במתמחים בכך וכאלה שמעסיקים מדריכים שמיומנים בהעברת הקורס ללקויי למידה. אלו יהיו מצוידים בשיטות לימוד ובכלים שיסייעו לתלמידים להצליח בלימודים. בנוסף לכך, תוכלו לבחון מתן הקלות לפסיכומטרי כדי שתיבחנו בבחינה מותאמת ללקויי למידה.

דרושים ישרוטל

ישרוטל כללי 2017

צ´ילדרנס פלייס

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

שירות בתי סוהר

עבודה ברנואר


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן