חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » מועדי פסיכומטרי
המשמר הלאומיפוקס ראשי

מועדי פסיכומטרי

מאת: מערכת פק"ש | 25/11/2012
נתחיל בחדשות הרעות: אם החלטתם ללמוד לתואר ראשון אז כנראה שלא ישאלו אתכם ותצטרכו לעבור את המבחן הפסיכומטרי. החדשות הטובות הן שהבחינה הפסיכומטרית מתקיימת יותר מפעם בשנה ותוכלו לבחור את המועד המתאים לכם.

אז ככה: בכל שנה קלנדרית נערך המבחן הפסיכומטרי חמש פעמים כאשר המועדים פחות או יותר קבועים אך התאריך יכול להשתנות משנה לשנה. מועדי הפסיכומטרי בד"כ הם: מועד פברואר, מועד אפריל, מועד יולי, מועד אוקטובר ומועד דצמבר. מועדי הבחינות המדויקים מתפרסמים באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה בצפי שלה שנה קדימה ויותר, כך שהפסיכומטרי הוא לא תירוץ לשום דבר שקשור לתוכניותכם...

תאריכי הבחינה הפסיכומטרית
אם חשבתם להיבחן לפסיכומטרי בחודשים הקרובים תוכלו להוריד ישירות מאתר המרכז הארצי לבחינות והערכה את לוח מועדי הפסיכומטרי המלא והעדכני ביותר שקים ברשת:

מועד הרשמה למבחן פסיכומטרי
אז אחרי שהבנו כי מועד הוא לא בעייתי וניתן לבחור מתוך חמישה מועדים שונים במהלך השנה כדאי להתחיל להתכונן. מומלץ מרגע שהחלטתם "ללכת על זה" להרשם בהקדם לבחינה במועד הנבחר. כך תוכלו לתכנן את עצמכם עם עבודה, משמרות טיולים ועוד ואלי אפילו להתחיל לשנן מילים בע"פ עוד לפני תחילת הקורס (בהנחה שאתם מבינים שזה בלתי אפשרי כמעט לעשות את זה בלי קורס הכנה...).
לכל מועד פסיכומטרי נקבע גם תאריך אחרון להרשמה – אבל כמובן שגם כאן יש יוצא מן הכלל וניתן להירשם לפסיכומטרי גם בהרשמה מאוחרת בתנאים קצת פחות נוחים. לא וכלו לבחור את מקום הבחינה ועלות הטיפול (דמי ההרשמה) יעלו ב 50% יותר.

מתי להירשם לקורס פסיכומטרי
אורך קורסי הפסיכומטרי הוא כשלושה חודשים ומתוכננים כמובן להסתיים עם כל מועד בחינה קרב. ההרשמה בבתי הספר לפסיכומטרי תיעשה בד"כ כחודש לפני תחילת הקורס. אם בחרתם להיבחן במועד פברואר מומלץ להתחיל ולהתעניין כבר ביולי של השנה הקודמת.

קבלו מידע על פסיכומטרי ללא התחייבות

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
מצודת דוד ירושליםהמשמר הלאומידרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםהתאמה