קריירה פוליטית אחרי השחרור

מאת: מערכת פק"ש | 11/2/2018
אפשר לשבת בבית ולהתבאס על איך שהדברים במדינה שלנו מתנהלים, אפשר ללכת מידי פעם להפגנות ולצפות שמשהו ישתנה, ואפשר גם אחרת!
  • שיתוף:

אפשר להיות אלו שאחראים על השינויים! אלו שיהיו אחראים שיהיה פה טוב יותר ואלו שישפיעו על כל מה שקורה! אפשר לעשות את זה רק בפוליטיקה. ואם זה בוער בכם ואתם לא רואים את עצמכם יושבים בבית ומחכים שהדברים יקרו מעצמם, בהחלט כדאי לכם לשקול קריירה פוליטית. נכון שזה לא מתאים לכולם, נכון שזה תובעני אבל קריירה פוליטית טומנת בחובה גם המון סיפוק וטונות של עניין. השחרור מצה"ל הוא הזדמנות מצוינת לפצוח בקריירה פוליטית. כעת, כשאתם לא מחויבים למסגרת הצבאית הנוקשה, תוכלו לצעוק את כל מה שבוער בכם ולפעול כדי לשנות את מה שחשוב לכם. כך תעשו את זה:

איך להתחיל קריירה פוליטית?
קריירה פוליטית לא מתרחשת ביום בהיר אחד והיא ללא ספק תוצר של עבודה קשה ומאומצת שמתחילה ממקומות קטנים וגדלה אל המקומות החשובים ביותר. כדי להתחיל בקריירה פוליטית תצטרכו להיות נוכחים בארגונים חברתיים ולנסות להשפיע בתחומים שהם יותר ברי השפעה לאנשים צעירים בגילכם. פוליטיקאים רבים החלו מפעילות בארגונים החברתיים ולכן מדובר במקום מצוין כדי לבצע דריסת רגל בתחום. ככל שתמלאו תפקידים רבים ומשמעותיים יותר בארגונים חברתיים כך יכירו אתכם יותר ותוכלו להתקדם גבוה יותר אל עבר מוקדי ההשפעה.

לימודים אקדמאים לטובת קריירה פוליטית
כמו בהרבה תפקידים ומקצועות אחרים גם באלו הפוליטיים לימודים אחרי הצבא ובעיקר לימודים לתואר יכולים לעזור ולקדם אתכם. תארים אקדמאים שמתאימים לעיסוק בפוליטיקה הם : ממשל, לימודי מדעי המדינה, יחסים בינלאומיים ותארים נוספים. בנוסף למקום מצוין לרכישת ידע בתחום, המוסדות האקדמאים מהווים גם הם קרש קפיצה מצוין לקריירה פוליטית. מילוי תפקידים ציבוריים באגודת הסטודנטים ובמקומות אחרים בקמפוס יכולה לתרום לכם ניסיון ולאפשר לכם לשמש בתפקידי מפתח משפיעים. משם הדרך אל קריירה פוליטית סלולה הרבה יותר.

מוטיבציה בכמויות
דבר נוסף שצריך כדי להתחיל בקריירה פוליטית אחרי השירות הצבאי הוא המון המון מוטיבציה. החיים הפוליטיים אינם קלים ופעמים רבים הם רצופים אכזבות ותסכולים. כדי להצליח לעמוד בהם עליכם להיות חדורי מוטיבציה ושהצורך לשנות ולהשפיע יבער בכל נים ונים בגופכם. כמו שאמרנו בתחילת דברינו, קריירה פוליטית אינה מתאימה לכולם אבל יש כאלה שזה כל כך חזק אצלכם עד שהם לא יכולים לדמיין את עצמם בשום תחום אחר.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
נירטלפתאלדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםמועדפת במלון דן פנורמה תל-אביב