אתר האישורים של צה"ל - כל הבירוקרטיה שתצטרכו לאזרחות במקום אחד

מאת: מערכת פק"ש | 22/10/2023
האינטרנט והדיגיטלת לרשותכם - החיילים המשוחררים (גם הוותיקים מאוד מבינכם). לא עוד התרוצצויות לקצין העיר והמתנה של שעות על קו הטלפון לקבלת אישורים מהצבא.
  • שיתוף:
בירוקרטיה היא תהליך מתיש, בכל תחום שבו היא פוגשת אותנו. למלא טפסים, להציג אישורים, לרדוף אחרי אלו שאמורים להנפיק אותם, לשלוח, לתקן טעויות, לחתום, ועוד ועוד. לפעמים נדמה שהמטרה היא פשוט להתיש אותנו, כאנשים פשוטים שרק מנסים להשיג את מטרותינו ולהתקדם בחיים. בתור חיילים משוחררים, אתם נדרשים להרבה טפסים ואישורים למטרות שונות, כדי להסדיר את מעמדכם בחיים האזרחיים. אבל רגע לפני שתתייאשו מכל הפרוצדורה הכרוכה בכך, הכירו את אתר האישורים של צה"ל, שמאפשר לכם להשיג במקום אחד כל אישור שתצטרכו, ובלי להתעייף ולהתייאש. בואו ללמוד על אתר האישורים של צה"ל, אתם חייבים לנסות כדי להבין כמה שזה מקל על החיים!

מהם היתרונות של אתר האישורים?

כמו שאמרנו, האתר מאפשר להנפיק כל אישור שקשור לשירותכם הצבאי, בקלות ובנוחות משמעותית. בנוסף, באתר תמצאו מגוון שאלות ותשובות שיענו לכם על כל התהיות שיש לכם. איזה אישור צריך לצורך? הכל אישור שרק תרצו, עם כל הפרטים שיעשו לכם סדר בבלגן.

אילו סוגי אישורים ניתן לקבל באתר האישורים?

למעשה, תוכלו לבקש באתר כל אישור שרק תצטרכו שקשור לשירות בצה"ל, כמו: אישור על חובת שירות סדיר (טופס 830 הנדרש להגשת בקשה לקבלת רשיון נשק), אישור פטור משירות בטחון - במידה וקיבלת פטור לפני גיוס, אישור על שירות סדיר/שלב ב´, העתק תעודת הערכה (807), אישור על חובת שירות מילואים, אישור פטור משירות בטחון - לאחר גיוס / מילואים, אישור על מהלך שירות צבאי, אישור הכרה כחייל בודד, אישור קבלת תשלומי משפחה, אישור קורסים והשתלמויות, הסמכה למקצוע והעסקה בתפקיד, אישור דרגה, אישור על שחרור משירות קבע ביוזמת צה"ל, ועוד ועוד.

מה התהליך להנפקת אישור מצה"ל?

התהליך פשוט וקל, לא תאמינו עד כמה! הכל שעליכם לעשות הוא פשוט להיכנס לאתר ולהזדהות בצורה פשוטה (מספר זהות, תאריך הנפקת תעודת זהות, ותאריך לידה), לאחר מכן להזמין את האישור המבוקש מתוך רשימה, להמתין לקבלתו בדואר אלקטרוני בתוך 5 ימים, ולהדפיס או לשלוח לאן שאתם צריכים. זה הכל!

למעבר אל אתר האישורים של צה"ל לחצו כאן


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
אבטחה באלביטמידרגדרך ארץעבודה באבטחה באילת עם מגורים