חיילים משוחררים » לימודים » » קורס אנגלית
שירות בתי סוהרכביש 6

קורס אנגלית

בצאתך לאזרחות, זכור!!! אנגלית היא שפת חובה! איך שלא תסובב את זה ואיזה תירוץ שתמצא, בלי אנגלית ברמה בסיסית יהיה לך קשה מאוד : למצוא עבודה, לטייל בחו"ל, לעבוד בחו"ל, לבקש כסף מהדוד מאמריקה שקפץ לביקור או אפילו להתקבל ללימודים. עד כאן החדשות הפחות טובות. החדשות הטובות הן שגם אם אין לך שמץ של מושג באנגלית, אף פעם לא מאוחר להתחיל....

אז קודם כל קיימים בארץ המון בתי ספר לשפות אשר מטרתם העיקרית היא להביא אותך למצב בו אתה יכול לתקשר ולנהל שיחה בשפה האנגלית. תלמדו את כללי הדקדוק ואוצר מילים אבל הדגש יהיה על דיבור. על פי רמתך שתיקבע תשובץ לכיתה מתאימה לרמה בה אתה נמצא. אתר בית הספר וול סטריט למשל מספר כי קיימות לא פחות מ 23 רמות לימוד שונות!!! אז הסר חשש, תפוס ביטחון ובסוף תגלה שברגע שאין ברירה וחייבים לדבר, זה פשוט רץ....


WALL STREET INSTITUTE
בית הספר המוביל ללימודי אנגלית בישראל
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, רעננה, אשדוד, באר-שבע, חיפה, ירושלים, פתח-תקווה, ראשון לציון, רחובות

מידע על קורס אנגלית

בתיכון עשיתם בגרות חמש יחידות אנגלית ובטיול לפני הצבא לבורגס הסתדרתם יופי עם אנגלית מג'עג'עת, אבל עדיין משתחררים רבים מוצאים עצמם נבוכים אל מול השאלה: "איך האנגלית שלך?". אתה יכול להבין הכל, להבין אנגלית שוטפת של אמריקאים, לראות סרטים שלמים באנגלית בלי מילה אחת של תרגום על המסך אבל הכל נעוץ בביטחון. בלי ביטחון לדבר, גם שינון אינסופי של כללי הדקדוק לא תוכלו לענות. "יש לי אנגלית טובה" או "יש לי אנגלית ברמת שיחה".

לימודי אנגלית לפסיכומטרי
אם אתם מתכוונים לגשת לפסיכומטרי בתקופה הקרובה, זאת הזדמנות מצוינת לשייף קצת את האנגלית. פרק האנגלית בפסיכומטרי יאלץ אתכם להתמודד עם אנגלית ברמה גבוה מזאת של התיכון אך עם זאת מאוד פרקטית וקרובה יותר לאנגלית של דיבור.

קורס אנגלית בבית ספר לשפות
בתי ספר לשפות מציעים קורסי אנגלית ברמות שונות ויביאו אתכם תוך זמן לא ארוך למצב בו לא תצטרכו להסס בראיון העבודה הבא אל מול השאלה:"האם אתם דוברים אנגלית?". בקורס לאנגלית תבינו כי כבר מזמן לא מדובר במבטא (או עיוות שאמור להשמע כמו מבטא) אחא בביטחון לדבר אנגלית ובביטחון בשפה.

דומינוס פיצה

עמוד אורנג´

כתיבת קורות חיים

ישרוטל כללי 2017

אורב אבטחה

עבודה ברנואר