ייעוץ והכוונה לקורס אנגלית לחיילים משוחררים
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

קורס אנגלית לחיילים משוחררים

בצאתך לאזרחות, זכור!!! אנגלית היא שפת חובה! איך שלא תסובב את זה ואיזה תירוץ שתמצא, בלי אנגלית ברמה בסיסית יהיה לך קשה מאוד : למצוא עבודה, לטייל בחו"ל, לעבוד בחו"ל, לבקש כסף מהדוד מאמריקה שקפץ לביקור או אפילו להתקבל ללימודים. עד כאן החדשות הפחות טובות. החדשות הטובות הן שגם אם אין לך שמץ של מושג באנגלית, אף פעם לא מאוחר להתחיל....

אז קודם כל קיימים בארץ המון בתי ספר לשפות אשר מטרתם העיקרית היא להביא אותך למצב בו אתה יכול לתקשר ולנהל שיחה בשפה האנגלית. תלמדו את כללי הדקדוק ואוצר מילים אבל הדגש יהיה על דיבור. על פי רמתך שתיקבע תשובץ לכיתה מתאימה לרמה בה אתה נמצא. אתר בית הספר וול סטריט למשל מספר כי קיימות לא פחות מ 23 רמות לימוד שונות!!! אז הסר חשש, תפוס ביטחון ובסוף תגלה שברגע שאין ברירה וחייבים לדבר, זה פשוט רץ....

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס אנגלית לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • היחידה ללימודי אנגלית מציעה קורסים שיכשירו אותכם ויקנו לכם כישורים בהבנת השפה האנגלית
    הלימודים ב: קרית שמונה
  • לימוד אנגלית לכל הרמות - מציידים אותכם בכלי המשמעותי ביותר דרך למידה קלה ומהירה!
    הלימודים ב: סניפים בכל הארץ
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס אנגלית לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על קורס אנגלית לחיילים משוחררים

בתיכון עשיתם בגרות חמש יחידות אנגלית ובטיול לפני הצבא לבורגס הסתדרתם יופי עם אנגלית מג´עג´עת, אבל עדיין משתחררים רבים מוצאים עצמם נבוכים אל מול השאלה: "איך האנגלית שלך?". אתה יכול להבין הכל, להבין אנגלית שוטפת של אמריקאים, לראות סרטים שלמים באנגלית בלי מילה אחת של תרגום על המסך אבל הכל נעוץ בביטחון. בלי ביטחון לדבר, גם שינון אינסופי של כללי הדקדוק לא תוכלו לענות. "יש לי אנגלית טובה" או "יש לי אנגלית ברמת שיחה".

לימודי אנגלית לפסיכומטרי

אם אתם מתכוונים לגשת לפסיכומטרי בתקופה הקרובה, זאת הזדמנות מצוינת לשייף קצת את האנגלית. פרק האנגלית בפסיכומטרי יאלץ אתכם להתמודד עם אנגלית ברמה גבוה מזאת של התיכון אך עם זאת מאוד פרקטית וקרובה יותר לאנגלית של דיבור.

קורס אנגלית בבית ספר לשפות


בתי ספר לשפות מציעים קורסי אנגלית ברמות שונות ויביאו אתכם תוך זמן לא ארוך למצב בו לא תצטרכו להסס בראיון העבודה הבא אל מול השאלה:"האם אתם דוברים אנגלית?". בקורס לאנגלית תבינו כי כבר מזמן לא מדובר במבטא (או עיוות שאמור להשמע כמו מבטא) אחא בביטחון לדבר אנגלית ובביטחון בשפה.

צוות 3מידרגפוקס ראשיעבודה באבטחה באילת עם מגוריםהתאמהלבטח דרכך