קורסים ולימודי תעודה

כל הסוגים, כל המינים, כל האפשרויות וכמעט כל התחומים. קורס ברמנים, קורס ללימודי שוק ההון, קורס תכנות ועוד ועוד ועוד ניתן למצוא קורסים ולימודי תעודה כמעט להכל!!!
הכשרה מקצועית היא דרך טובה ולגיטימית להתחיל לעסוק במקצוע מבלי ללמוד לתואר אקדמי ובתנאי סף יחסית נוחים תוכלו להשתלב בקורסים מקצועיים ולרכוש מקצוע לחיים (או בשביל הכיף). בתי ספר רבים יציעו לכם הכשרה מקצועית חלקם אף יסמיכו אתכם או יכינו אתכם למבחני הסמכה של התמ"ת או גופי פיקוח אחרים. לימודי תעודה ברוב המקרים יעניקו לכם התנסות מעשית בתחום הלימוד וישתדלו להכין אתכם לעבודה תכל´ס תוך התמקדות בעיקרי הדברים. מכללות ובתי ספר רבים ייאפשרו לכם ללמוד על חשבון הפקדון הצבאי ואולי כך תוכלו לגלות אם המקצוע שחשבתם שאתם כל כך רוצים באמת מתאים לכם.

הכשרה מקצועית

לימודי שפות

הנהלת חשבונות, כספים ומזכירות

מקצועות הטיפוח והיופי

אוכל ושתייה

ספורט, התעמלות ותנועה

רפואה משלימה ואלטרנטיבית

תחומי העיצוב, אמנות ויצירה

העשרה, פיתוח אישי ורוחניות

ניהול עסקים, יזמות ומשאבי אנוש

הוראה והדרכה

מקצועות פרה-רפואיים

בעלי חיים

לימודי מקצוע טכני

ביטוח, שוק ההון, השקעות ופנסיה

מחשבים והייטק

תקשורת פרסום ומשחק

מקצועות הטיפול והייעוץ

מידע על קורסים ולימודי תעודה

לימודי תעודה - יתרונות
היתרון הגדול והבולט ביותר של לימודי תעודה וקורסים הוא פרק הזמן הקצר יחסית שנדרש עבור ההכשרה. בניגוד לתואר ראשון, בלימודים אלו תלמדו את עיקרי הדברים (בלי כל המסביב) ותוכלו להתחיל ולעבוד במקצוע מיד בתום סיום הלימודים. אז אם אתם מאלו עם "הקוצים בתחת" או מאלו שכבר משתוקקים להתחיל לעבוד בלי לבזבז זמן רב מידי על לימודים, זה בהחלט יכול להתאים לכם. יתרון נוסף הוא שיש קורסים כמעט בכל תחום כך שלא משנה מה מעניין אתכם, כנראה שתמצאו לימודים בתחום ותוכלו לעבור את ההסמכה הנדרשת.

לימודי תעודה על חשבון הפיקדון
הבשורה המשמחת בכל הנוגע ללימודי תעודה היא שאחוז גבוה מאוד מהם ממומנים על ידי כספי הפיקדון. מכללות ומוסדות לימוד רבים מאפשרים ללמוד קורסים מקצועיים תוך שימוש בכספי הפיקדון הצבאי. מדובר ביתרון גדול משום שכך ניתן להתחיל בלימודים מיד לאחר השירות הצבאי ולהשתלב במהירות בשוק העבודה. שימו לב כי לא כל קורס ולא בכל מוסד לימודים ניתן לממש את כספי הפיקדון לטובת לימודים ולכן חשוב לברר היטב לפני שנרשמים לכל מסלול לימודים.

לימודי תעודה מקצועות מבוקשים
כמו בכל דבר אחר בחיים גם בלימודי תעודה וקורסים יש עניינים של היצע וביקוש. בין המקצועות המבוקשים ניתן למנות את המקצועות הטכניים שההנחה היא שיש בהם לא מעט עבודה. הכוונה היא לטכנאי גז, מזגנים, פלאפונים, ודברים בסגנון. המקצועות האלה נחשבים למבוקשים בגלל שניתן להשתלב באמצעותם בקלות בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים.

לימודי מקצוע ללא פסיכומטרי
אם כבר עסקנו ביתרונות לימודי התעודה לא הזכרנו את אחד היתרונות החשובים ביותר - תנאי הקבלה. שלא כמו בתארים אקדמיים, לימודי קורסים מקצועיים ברוב המקרים לא יצריכו אתכם להציג ציון פסיכומטרי ובחלק מהם אף תוכלו להשתלב אפילו ללא בגרות מלאה. הנתון הזה מעודד במיוחד עבור מי שרוצה לרכוש מקצוע אך אין ביכולתו או ברצונו לעבור את בחינת הפסיכומטרי או להשלים בגרויות. במקרים מסוימים תצטרכו לעבור ראיון אישי ולעתים גם מבחן ממיין כלשהו כדי להתקבל.

דרך ארץ

איי-טים אילת

אבטחה בווינה

מידרג

שלמה סיקסט

עבודה באבטחה באילת עם מגורים