שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » קורס טכנאי מכשירי סלולר

קורס טכנאי מכשירי סלולר

למי שעוד לא הפנים: סלולר זה הדבר הבא והדבר הבא כבר כאן. שלל האפליקציות וזמינות החיבור לרשת ולרשתות החברתיות בכל מקום ובכל זמן דרך המכשירים הסלולריים הפכו כבר מזמן מתחביב לצורך ממשי ולכן יהיה מי שיסכים שסלולר תקין זה חשוב לא פחות מלהיות בריא. רוצים עוד הוכחות? בצעו את הניסוי הבא: בחרו כל רחוב ראשי בעיר בינונית ומעלה, ספרו באקראיות 10 חנויות רצופות ובסיכוי של למעלה מ 90%, אחת מהן תהיה מעבדת סלולר או חנות לסלולר ואביזרים (שגם היא אוספת ושולחת לשירותי תיקון אצל טכנאי סלולר בהמשך הרחוב...) אם אתם מחפשים כיוון תעסוקתי ומקצוע מבטיח שכנראה יוכל לספק לכם לא מעט פרנסה בשנים הקרובות, כדאי לכם לשקול ללמוד בקורס טכנאי סלולר. קורסים כאלו מועבים בבתי ספר ומכללות טכנולוגיות להכשרה מקצועית ולהכשרת טכנאים ויספקו לכם בסיס מוצק על מנת להיכנס לשוק הרותח של עולם הסלולר ולא פחות חשוב עולם הטאבלטים.
צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


מלט´´ש - המכללה לטכנולוגיה שימושית

הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר-שבע
המכללה המובילה להכשרה מקצועית וקורסים מקצועיים מאז 1994
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על קורס טכנאי מכשירי סלולר

קורסים לטכנאי סלולר מועברים בארץ כבר מספר שנים אך מתכונתם חייבת להיות דינמית ולעקוב אחר הפיתוחים והשינויים הטכנולוגיים הפוקדים את התחום חדשות לבקרים. כבר מזמן לא מדובר בלאתר ולפתור תקלות במכשירי טלפון שהאבא האבולוציוני שלהם הוא מכשיר קשר משנות ה 80. מכשירי הסלולר של היום, ובראשם הסמארטפונים, מחזיקים יכולות ומעמידים ביצועים שלא נופלים בחלק מהמקרים ממחשבים שולחנים. מדובר בעצם במכשירי מחשב ניידים, קטנים ומתוחכמים שמשמשים גם כטלפון. האייפדים והטאבלטים כובשים בסערה גם כן את מצעדי המכירות וטשטוש הגבולות בין המחשב, לטלפון, לסמארטפון, לקונסולת המשחקים, לעיתון לטלביזיה ותחימתם למכשיר אחד, הופכים את חיי הטכנאי לפשוטים קצת יותר בעבודה על טכנולוגיות זהות בסוגי מכשירים שונים.

למי מיועד קורס טכנאי סמארטפונים?
קודם כל למי שהפנים את מה שניסינו להסביר עד כה.... מעבר לזה חוש טכני זאת דרישה כללית ומי שאין לו את זה יודע אבל בתי הספר לא דורשים ידע מוקדם ומכללות כגון מלט"ש מציעות מכינה באלקטרוניקה למועמדים בקורס חסרי הידע.

כתיבת קורות חיים

שירות בתי סוהר

אבידר

עבודה ברנואר

דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

התאמה


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן