תעודת שחרור דיגיטלית

מאת: מערכת פק"ש | 9/7/2023
קרה לכם פעם שהייתם צריכים להציג תעודת לוחם או תעודת שחרור בשביל הנחה או הטבה ורצה הגורל ושכחתם אותה בארנק? לא עוד!
  • שיתוף:
צה"ל יצא עם אפליקציה חדשה ומתקדמת של "הארנק הדיגיטלי" לחיילים ומשוחררים והיא כל מה שהייתם צריכים גם אם עוד לא ידעתם את זה. כבר שנים רבות שאנחנו נהנים מהמהפכה הדיגיטלית ששוטפת את העולם והנה היא הגיעה גם לצה"ל! מהיום אין צורך להסתובב עם תעודות שחרור, תעודות לוחם או כל תעודה אחרת שניתנה לכם מטעם צה"ל. הכל מרוכז באפליקציה חכמה ונגישה ותוכלו לשלוף בדיוק את מה שאתם צריכים בכל רגע נתון.

"הארנק הצה"לי" - האפליקציה שכל חייל משוחרר חייב בנייד שלו

הקמתה של אפליקצית "הארנק הצה"לי היא תולדה של צרכים מהשטח. חיילים ומשוחררים דיווחו על הקושי בנשיאת שלל התעודות שמקבלים בארנק שלהם ועל הצורך במהפכה דיגיטלית גם בתחום הזה. האפליקציה פותחה על ידי טובי המוחות והיא נוחה מאוד לשימוש וזמינה גם למכשירי אייפון וגם למכשירי אנדרואיד. היא חינמית לחלוטין והופכת את החיים לנוחים וקלילים בדיוק כפי שהם צריכים להיות בעידן הדיגיטלי.

אילו תעודות מחכות לכם באפליקציית הארנק הצה"לי?
אם פעם היו צריכים להסתובב עם שלל כרטיסים שמקבלים מצה"ל כל הזמן , היום הכל נמצא בתוך האפליקציה כאשר התעודות הדיגיטליות מתקבלות בכל מקום. למעשה תוכלו להפסיק לשאת את הכרטיסים הפיזיים בארנק ולהציג את הכרטיס הדיגיטלי בכל מקום שתידרשו. כל הכרטיסים ישאו את הפרטים שלכם וכן את התוקף שלהם ואת כל המידע הרלוונטי להם. תמצאו באפליקציה תעודת לוחם, תעודת שחרור מצה"ל, תעודת משרת מילואים פעיל, תעודת נהג מבצעי, אישור נסיעה בלבוש אזרחי, קצין שומר טבע, תעודת דחיית שירות, חופשה ללא תשלום ועוד.

מידע חשוב לגבי הכרטיסים בגרסה הפיזית

חשוב לציין שהאפליקציה החדשה אינה מחליפה את הכרטיסים הישנים, אלא היא בנוסף ורק למי שמעוניין בכך. את הכרטיסים הפיזיים תקבלו בכל מקרה ואם תבחרו לשאת אותם בארנק תוכלו לעשות זאת. אנחנו באופן אישי מאוד ממליצים לתת לה צ'אנס כי היא פותחה תוך מחשבה רבה על מנת לשפר ולייעל את ההתנהלות עם התעודות השונות. היא בעלת ממשק משתמש פשוט ונוח, היא אקולוגית, חסכונית ומטיבה גם איתכם וגם עם עולם. תנו לה הזדמנות! היא זמינה לכם בחנויות האפליקציות.


מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
אבטחה באלביטפוקס ראשילמטייל