האגף והקרן לחיילים משוחררים

יולי 2017, אפשר להגיד מזל טוב. אתר היחידה להכוונת חיילים משוחררים זוכה לרענון משמעותי ועמוד הפייסבוק מכריז בגאווה על שם חדש.
  • שיתוף:

מהיום אל תאמרו "הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים" אלא "האגף והקרן לחיילים משוחררים - משרד הבטחון". ניתן להבחין ברוח חדשה ומבורכת עם מספר עם תכניות לימודים מעניינות שהושמו בקדמת הבמה והמון מידע רלוונטי וכלים שימושיים למשוחרר הטרי. הנה הדברים שאנו ממליצים לשים אליהם לב.

האגף לחיליים משוחררים במשרד הבטחון - הנגשת מידע חיוני למשתחררים
האגף לחיליים משוחררים במשרד הבטחון - הנגשת מידע חיוני למשתחררים

מחשבון פיקדון צבאי ומענק שחרור
כשאתה יוצא מהצבא ומתחיל את החיים האמיתיים אתה מגלה שזה לגמרי ALL ABOUT THE MONEY. כמה שלא ננסה לייפות את הדברים, הכסף הוא אמנם לא מפתח יחיד להצלחה בחיים, אבל שקט בגזרה הכלכלית יכול לעזור לכם להגשים מטרות הרבה יותר בקלות, ונדגים זאת בפשטות עם דילמת ביצה ותרנגולת: כדי להרוויח כסף בחיים כדאי לך ללמוד ובשביל הלימודים אתה צריך כסף. זה השלב שבו חיילים משוחררים רבים מתחילים לקושש חסכונות ולנסות להבין איזה סכום באמת עומד לרשותם בחשבון הפיקדון וכמה כסף עומד להיכנס להם לבנק בתור מענק שחרור. המחשבון המופיע באתר "האגף והקרן לחיילים משוחררים" מומלץ לטובת חישובים אלו. הוא קל לתפעול ויתן לכם מושג רציני לגבי הסכומים המדוברים (קחו בחשבון שספירת החודשים שלכם לא מדויקת בכל מה שנוגע לתקופות הכשרה אשר משנות את הגדרת רמת הפעילות), בכל מקרה זהו כלי מומלץ!!!

תכנית ממדים ללימודים
דבר בולט נוסף שמשך את עיננו באתר היחידה היא תכנית "ממדים ללימודים" היא תכנית מהפכנית אשר נועדה לתת סיוע נוסף, שלא היה קיים לפני כן, לחיילים משוחררים אשר מעוניינים לרכוש השכלה אחרי צבא או מקצוע. התכנית ממנת כשני שליש מעלות הלימודים (עד 3 שנים לתואר אקדמי). כמובן שיש כמה כללים בסיסיים שיש לעמוד בהם על מנת להיות זכאים. בעמוד התכנית באתר האגף והקרן לחיילים משוחררים מודגש מספר פעמים התנאי הבסיסי של שירות מלא. מידע פרטני תוכלו לקבל מהאגף עצמו אבל אין ספק שמדובר בתכנית שכל משתחרר/ת צריכים להכיר.

שירותי ייעוץ ואבחון
מרגישים מבולבלים? אתם יכולים להיות רגועים באתר החדש נמצאים מספר דפי מידע הנוגעים לייעוץ והכוונה, גם כאלה הניתנים פרונטלית במחוזות האגף השונים ובמרכזי הצעירים ברחבי הארץ. תוכלו לקבל גם ייעוץ ואבחון במכונים חיצוניים במחיר מיוחד בהצגת שובר אותו תורידו מהאזור האישי.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
דרך ארץלבטח דרכךהתאמהמידרג